Jump to content

W dniu dzisiejszym został odblokowany i oddany z powrotem do użytku garaż dla klubowiczów VKP

Znajdziecie go w menu pod nazwą Garaż lub pod linkiem:

https://forum.vectraklub.pl/garage/

Pozdrawiam Admin

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Rylley2

GTC/OPC Line na sedana

Recommended Posts

Witam, chciałbym się dowiedzieć i prosić o ewentualne porady na temat zmiany zderzaków(lub jeśli sie da to samych dokładek/spoilerow na nie). Szukałem na forum podobnego tematu ale nie ma takiego, który by mnie zaspokoił odpowiednio lub po prostu nie mogłem znaleźć...

Ale do rzeczy, planuje zrobić swoją Vectre C sedan 2005 1.8, póki co ma zwykły pakiet, czarne nakładki na zderzaki, czarne progi. Chciałbym wymienić je na te z GTC lub jeśli znajdę to z OPC, i tu moje główne pytanie. Czy jakbym chciał zderzak od hatchbacka to będzie pasował do sedana? Bo gdzieś tu na forum były wzmianki o tym ale jednak nie do końca wyjaśniono, niby długość hatchbacka jest minimalnie krótsza od sedana ale z drugiej strony nie wyglada by sie różnił mocno. Na allegro sa takowe zderzaki i nakładki ale większość od hatchbacka. Nie chcę palnąć gafy i kupić czegoś co nie pasuje.

Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mógł mnie pokierować i doradzić:)) Pozdrawiam 

Słabo szukałeś, jest na pewno kilka wyjaśnień. Więc, prócz tylnich drzwi, wszystko możesz zakładać od HB, no i klapy

Please login or register to see this image.

ona też nie podejdzie.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

No dobra to już mam 100% pewności co do tego, czyli rozumiem, że takie coś też mogę zamontować? 

Please login or register to see this link.

Jeszcze co do zderzaków, dam radę sam to pomontowac czy jednak druga para rąk będzie potrzebna? Jest to trudne?

Lotka będzie pasować, montowałem tylko mniejszą. Patrz zdjęcie. Co do montażu zderzaków, nie ma problemu, to kilka śrub. Napewno dodatkowe ręce będą pomocne, przy zakładaniu i mniejsze prawdopodobieństwo że porysujesz.

Please login or register to see this image.

/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190811/9ac5973e189d23037d2a07f787bec8ba.jpg&key=9a21f446b1d17782379896d605ece93d80140e6a519c15a02a19725d99278a2d">b73e162930a5a1ac44d5d2d8b1197b61.jpg

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka