Jump to content

W dniu dzisiejszym został odblokowany i oddany z powrotem do użytku garaż dla klubowiczów VKP

Znajdziecie go w menu pod nazwą Garaż lub pod linkiem:

https://forum.vectraklub.pl/garage/

Pozdrawiam Admin

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

wojtekknoski

[Zamknięty]Złącze diagnostyczne, jaki program?

Recommended Posts

Witam, 

Przymierzam sie do zakupu interfejsu diagnostycznego. Jako, że jestem kompletnie zielony w tym temacie mogłby mi ktoś doradzić? Mianowicie jaki interfejs mam kupić? Kupować te z gotowymi programami, czy kupic wtyczkę i ewentualnie sciągnąc jakis program darmowy? Jesli tak to jaki?  A moze kupic wtyczke bleutooth i jest jakas apka na telefon na IOS która zadziała?

Zalezy mi na tym, zeby nie zaplacic za program Bog wie ile. To i tak ma sluzyc tylko do jakis podstawowych odczytow, kasowania bledow. Fajnie jakby był po polsku.

Autko to Vectra c Z18XE gts Z 2003 roku.

Z góry dziękuje za odpowiedzi, Pozdrawiam.

Temat omawiany wielokrotnie. Do podstawowych odczytów parametrów pracy silnika, odczytania i kasowania błędów wystarczy ELM za 20 parę zł i jedna z wielu do wyboru apek na google

[Wiadomość wygenerowana automatycznie]

Przed napisaniem posta/tematu należy zapoznać się z "Poradami", strukturą forum oraz użyć wyszukiwarki.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...