Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Misiek1313

Radio Vectra C 2002r

Recommended Posts

Witam mam do was drodzy forumowicze pytanie,a mianowicie czy jest możliwość zamontowania innego radia do Vectry C GTS 3.2v6 2002r  (teraz NCDC2015 w zmieniarce jak i wejsciu na płytę navi uszkodzone lasery), tak aby działało sterowanie komputera pokładowego? Dodam iż przyciski na kierownicy w moim modelu nie działają w ogóle. Proszę o jakąś poradę i z góry dziękuje. Dodatkowo zdaje sobie sprawę, że są radia które obsługują komputer pokładowy ale to koszt rzędu coś kolo 1900/2000. Wydaje mi się to dość dużo to raz a dwa nie korzystałbym z 50% funkcji takiego radia.

• zamontuj org radio np opera ale to wiąże sie z wymianą przycisków panela klimy wyświetlacza

Rozumiem,ale chodzi mi bardziej o inne nie oryginalne radio. 

Tematy są o wymianie radia na nie ori

Ile chcesz kasy przeznaczyc na to?

Mam w pełni sprawne ncdc jakbys chcial

Dobrze to napisze inaczej bo nie o to mi chodzi. Nie chce zakładać takiego samego (sprawnego) radia ani żadnego innego które były oryginalne. Chce włożyć inne radio 2-din, tylko moje pytanie brzmi: Czy posiadając nieoryginalne radio, będę w stanie obsługiwać komputer pokładowy ? Jest na to jakiś sposób abym miał inne radio i dodatkowo możliwość zrobienia czegokolwiek na komputerze pokładowym którego domyślne sterowanie mam w oryginalnym radiu NCDC2015?

Prawie 2 tygodnie temu napisałeś i do tej pory nie znalazłeś żadnego tematu? Wyżej odpowiedział, że są, ale skoro nie masz czasu poszukać, to trudno.

Z góry przepraszam jeśli zadręczam was pytaniami, ale mam jeszcze kilka. Przewałkowałem  dużo stron z tematami i doszedłem do wniosku iż kosztem radia zrezygnuje z BC(na radio z androidem które je obsługuje po prostu mnie nie stać).Teraz pytanie pierwsze jeśli odepnę oryginalne radio ncdc2015 i zastąpię go innym nie będzie to problemem? Nie będzie żadnych błędów bądź problemów z działaniem np. panelu klimatronica bądź innych rzeczy?. Kolejna sprawą jest posiadanie w moim samochodzie telefonu, mogę dodatkowo odpiąć panel na kartę od telefonu który znajduje się poniżej panelu klimatronica, czy po takim zabiegu będą jakieś problemy z działaniem reszty układu?. To wszystkie pytania na które chciałbym znać odpowiedź. Proszę o wyrozumiałość.