Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Recommended Posts

Witam i dzięki za przyjęcie do grupy. Chcę zakupić vectre OPC. Na co patrzeć, czego wystrzegać, jakie macie zdanie o tym silniku,? Cokolwiek. Dziękuję. 

Please login or register to see this quote.

Rozrząd na zimnym (czy nie dzwoni)

IDS+ czy nie wyswiechtany.

Cewki i swieczki będziesz musiał zmienić (na pewno trzy pod kolektorem)

Reszta jak każda VC - ogólny stan.

Silnik fantastyczny :ok: 

Dziękuję. 👍

Witam. Czy ktoś z forum może oglądał to auto?  

Please login or register to see this link.

Ja się tym autem interesowałem ale przebieg jest coś kombinowany bo rok temu na serwisie miało ciutke mniejszy przebieg niż jest teraz, może ktoś poprostu z 220 zrobił magiczne 190 i w poprzednich aukcjach były fotki na których było widać że licznik grzebany

Dziękuję za odpowiedź. A coś poza tym przebiegiem wzbudziło Twoje podejrzenia? Czy raczej auto kupy się trzyma?

Jak zwykle dołożę 5 gr, żeby nie było :P Niech ktoś wytłumaczy, dlaczego auto ma 90 stopni temp, które nie może jeździć ? Nieopłacone i bez blach. Skąd ta temp. płynu na wskaźniku ? Ktoś siedział i grzał do zdjęć czy po ewentualnym kupującym który zrezygnował zostało ? :mysli:

Zwracam uwagę na takie drobiazgi, które dają do myślenia.

To, że nie opłacony, to inna sprawa ;)

Edited by Cretux

Racja. W sumie to nie wiem jak to wyparzyłeś. Ale chylę czoła 😉  Zastanawia mnie to czemu nie może go sprzedać? Kolega Rafalg napisał, ze rok temu się interesował. Ciekawi mnie bardzo co mu nie odpowiadało poza tym przebiegiem o którym wspomniał...

Jeśli Kolega Rafalg nie był zainteresowany, to chyba lepszej rekomendacji nie ma.

A gdzie ja napisałem że rok temu się interesowałem? Że przebieg rok temu był zapisany w ASO, auto że stoi długo w ogłoszeniu to nie jest wyznacznikiem że to szrot, bo 3.0d bardzo ciężko sprzedać

Ech... może źle zrozumiałem... faktycznie nie napisałeś, że rok temu to było. A czy w takim razie w ogóle widziałeś to auto na żywo? 

nie jechalem bo gosc po tym jak powiedzialem ze z przebiegiem cos kombinowal juz nie byl taki skory do dalszej rozmowy, zaproponowalem mu swoja cene to stwierdzil ze na czesci bedzie sprzedawal ale jak widac nie zrobil tego 

Auto nie wyglada zle. Zależy jak w realu. Osobiście dogadał bym dobra cenę zrobił swap na 2.0t przy swapie dał lepsze sprzęgło turbo wtryski z aero i poniżej 20 tysi był by sig 250+ z Recaro navi i bixem. Oczywiście do sprawdzenia Jak reszta technicznie czy warto w to pchać kasę

Temat zamykam, bo nie ma to nic wspólnego z zakupem OPC (a taka prawda, że od samego początku wątek powinien zostać zamknięty...).

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Jeśli nie zgadzasz się z tą opinią poinformuj o tym Administratora Forum.

Pozdrawiam, Administracja Vectra Klub Polska

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...