Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Krischerry

AWARYJNOŚĆ POMPY WTRYSKOWEJ W DIESLU

Czy wymieniałeś(aś) lub regenerowałeś(aś) pompę wtryskową, jeżeli tak to po jakim przebiegu?  

1 567 użytkowników zagłosowało

1. 1.

• Nie
      675
    • Tak
      357

Polecane posty

Ja mam 193 tyś. Nie jestem pierwszym właścicielem, ale poprzedni twierdził, że pompę wymieniał już. Nie pamięta przy ile miał wtedy przebiegu.

u mnie odpukać 224 tyś i ja nie wymieniałem a samochód kupiłem jak było ok 50 tyś na liczniku:) ale plomby nie ruszone:) kolega ma już 254 tyś i właśnie mu siadła;/ chyba tylko temu trafiłem na ten temat;/ zastanawiam się jak moja długo jeszcze pociągnie;/

Edytowano przez klaper599

Gość miraslaw

Witam! Mi siadła przy 215000 km. Naprawa samego sterownika. Jak dotąd 220000 km i nadal śmiga!

pozdrawiam/ mirek

Ja mam 230 000 tyś przebiegu! Pompa już robiona

Gość sklep

jestem nowy na forum, mam problem taki sam jak wielu z Was. przechodzę do tematu.

W mojej viki padła pompa, i mam pytanie czy lepiej regenerować starą czy kupić używaną? i jeszcze jedno ile pompa po regeneracji wytrzymuje tzn. czy długo się później jeździ bez problemowo? proszę o szybką odpowiedź

dodam że w mojej pompie padło coś w środku co reguluje dawke paliwa czy coś takiego.

Vecra 15.XII.1997 2.0 DTI

Dodam jeszcze że umnie objawy były takie: na początku szarpanie podczas jazdy, przerywanie pracy silnika, następnie samochód wogole nie chciał odpalić, tzn opalał i zaraz gasł, a jesli odpalił pochodził chwile po czym zgasł i juz wogóle nie chciał odpali, musiałem troszkę poczekać i później znowu zaczał "gadać".

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Naprawiaj swoją, masz koło Lublina (Piaski) przyzwoity serwis...

Na przykład tu :

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Edytowano przez Piotreq

Osobiście robiłem u nich swoją i z mojego polecenia jeszcze dwie następne.

Regeneruj jak najbardziej, bo to pewniejsze od używki....

Gość sklep

a ile jeździsz po regneracji??? jestem tam umuwiony na poniedziałek na 8 rano, zobaczymy co będzie....

Ja też u nich robiłem i przejechałem już 25 tys i żadnych problemów więc warto u nich robić

Ja już tego autka nie mam... Jednak jeden z "poleconych" ma już na pewno ponad 40 tys. i jest super. Na forum czytaliśmy o ponownych awariach, ale to rzadkość wielka i nigdy nie słyszałem o "reawarii" pompy robionej u Wolińskiego - to jednak serwis Boscha. Jak zrobisz u papudrona, to różnych efektów możesz się spodziewać.

Edytowano przez jaris

pompka w mojej Viki wlasnie odmówiła posłuszenstwa... przebieg 226tys. tyś

Gość sklep

a ile kosztowała Cię tam naprawa??? żebym wiedział jak sie nastawić hehe

mi padła przy przebiegu 270 tyś

Naprawa ok. 2000, demontaż/montaż 200zł, przesyłki *2... Razem niecałe 2400zł. Woliński po otrzymaniu pompy weryfikuje jej stan i w rozmowie telefonicznej wyjaśnia co trzeba zrobić oraz informuje o kosztach. Ja miałem zatarty tłoczek przestawiacz i zarysowany korpus pompy (wymiana).

Gość sklep

zaprowadziłem auto do serwisu do wolińskiego, miałem tam 100 km, po przejechaniu tego odcinka mojej viki wszelkie objawy przeszły, mechanicy podłaćzyli auto pod kompa i zrobili jazdę próbną i powiedzieli że wszystko jest ok, byłem zdziwwiony bo rano przed wyjazdem miałem problem z jej odpaleniem i jak odpaliła to mi gasła, ale dałem rade ruszyć, na wszewlki wypadek ustaliłem z mechanikiem ze zostawie ją jeden dzień żeby sprawdzili ją na zimnym silniku, dzisiaj zadzwoniuł do mnie mechanik że wszytsko jest ok, pojechałem więc i odebrałem viki, wróciłem i wszystko jest ok, nawet mechanik nie chciał mnie skaskować 120 zł za diagnostyke, więc wziel;i tylko 50 zł, zobaczymy na ile czasu będzie dobrze.

nie wie ktos czasem czy da sie jakos spieniezyc sterownik do pompy wtryskowej, w aucie zalozony mam nowy i stary zostal mi na rece...

Gość sklep

dzisiaj rano mojej viki znowu wróciły objawy, dziwne że w serwisie u wolińskiego wszytsko było dobrze. jednak ze znajomym chyba znaleźliśmy przyczynę tego że po odpaleniu samóchód zaraz gaśnie, mam tylko pytanie co to jest i jak to naprawić, w załączniku dodaje zdjęcie tego czegoś, jak jest włączony zapłon to tam coś brzęczy lub syczy, jeśli się dociśnie do przestaje i auto chodzi normalnie jak tylko się puści samochód gaśnie. proszę o pomoc co to może być???

to jeszcze jedna fota, to coś znajduje się koło akumulatora i zbiornika na płyn chłodniczy.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

...to są elektrozawory....jeden od EGR ....drugi od siłownika klapek zawirowań.....

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Gość sklep

to może być przyczyną tego że auto po odpaleniu zaraz gaśnie???

Gość DanekVectra

208 tys. nie wymieniana

Kolego sklep zaprasam do lektury

Witam,

355 000 km przebiegu u mnie obecnie, dalej cyka pompa bez wymiany. Przy poprzedniej wymianie olejowej było coś widać chyba oleju w filtrze paliwa, także niedługo trzeba będzie zadbać o uszczelnienie...

Aby nie było mi za dobrze - kolejny raz za to zerwała się "reperowana" poduszka prawa od strony pasażera, górne mocowanie.

Tym razem wspawa mi kolega śrubę o stożkowym łbie 10.9

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

moja Viki ma 230 tyś. km silnik oczywiście 2.0 DTH 125KM I POMPA DZIAŁA WSPANIALE

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">)

orientujecie sie moze czy ktos skupuje uszkodzone sterowniki do pompy wtyskowej z 2,0 dti??

pompa wymieniana przy 290000. Na nowej "starej" zrobione jak narazie 22000 i wszystki śmiga

Gość Shpacoo

Właśnie stuknęło 300k - na razie wszystko hula, tylko EGRa drugi raz trafił szlag hehe.

Leję tylko te wzbogacane paliwa (BP/Orlen/Shell - i tak się opłaca, bo większy zasięg)- możliwe, że to dzięki temu jeszcze się trzyma, choć autko tyra, bo do tego zostało kupione.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...