Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

CDR 2005 - znikający bas


stigmatizer
 Share

Recommended Posts

Dzisiaj, przy głośniejszym odtwarzaniu muzyki w aucie, usłyszałem… basy. :) Zniknęły po ściszeniu. Chwilę później znowu je „znalazłem” podgłaśniając, i wyczułem ten jeden „ząbek”, po którego przekroczeniu znowu znikały. Po kilkuset metrach dalszej jazdy, zniknęły znowu, bez dotykania potencjometru. Dalsze kręcenie wte i wewte nic nie dało. Po 20 minutach, gdy wróciłem do auta – znowu się pojawiły po zwiększeniu głośności, i znowu zniknęły w trakcie jazdy po około kilometrze. Ktoś coś? Tak na chłopski rozum, to raczej nie będzie tylko „głupi kabelek”… Dlaczego się zmienia po przekroczeniu konkretnego „ząbka” na potencjometrze? Ktoś coś? Warto drążyć temat, czy po prostu kupić na Allegro inne radio? Sorry, że pytam nie wiedząc kompletnie nic, ale ni cholery nie mam w okolicy żadnego sensownego elektryka/elektronika… Same papudraki, którzy ciągle nie mają czasu albo spotkać ich w warsztacie to jak wygrać w totka. 

Link to comment
Share on other sites

W CDR2005 nie zmieniasz basów czy sopranów potencjometrem tylko strzałkami do wybierania kolejnego/poprzedniego utworu, wciskając wcześniej guzik po lewej koło AS

Link to comment
Share on other sites

Ale ja to wiem. Ja nie zmieniałem basów. Po prostu zniknęły z odtwarzanego dźwięku. Dźwięk od dawna mam taki jak z tranzystorowego radyjka. Zdążyłem się do tego przyzwyczaić, aż tu nagle dzisiaj usłyszałem prawidłowy dźwięk z dołączonym basem. Czyli jakby nagle włączyły się głośniki inne niż średnio/wysokotonowe. No i chodzi o to, że chciałbym je odzyskać na zawsze, a nie tylko na krótką chwilę, po rozkręceniu VOL do 3/4 zakresu. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...
UP