Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Jaka sonda lambda - różnią się długością [2.5 V6]

Recommended Posts

Witam,

Mam szybkie pytanie. Pacjent: Vectra B 2.5 V6, Automat. Ta sonda lambda, która ma wtyczkę po prawej stronie auta bliżej akumulatora ma długość 560mm czy 910mm? Bo takie zauważyłem na iParts i teraz nie wiem którą brać:

https://www.iparts.pl/czesc/sonda-lambda-bosch-0258003448,0-30-0258003448-241039.html

https://www.iparts.pl/czesc/sonda-lambda-bosch-0258003300,0-30-0258003300-2353.html

Proszę o info,
Adrian

Edited by techalive

Dzięki Cretux!
Niestety nie mam jak sprawdzić. Samochód stoi daleko ode mnie na warsztacie. Dzisiaj jednak tam byłem i zrobiłem zdjęcie [załącznik]. To jest robione całkowicie od strony kierowcy. Tak sobie pomyślałem, czy nie zasugerować się kolorem koszulki izolacyjnej, bo chyba obie sondy mają rożne, ale tego też nie jestem pewien. Ktoś z Was wie, czy to dobry tok myślenia :-) ?

IMAG1397.jpg

Hehe 200.55 PLN XD
I prawie 30 dyszek w portfelu. Jeszcze raz dziękuję. Wiadomo kupuję tę 910mm. A jakby się okazało, że to ta druga, to schowam nadmiar kabla pod maską zwijając go trytytką.

4 minuty temu, techalive napisał:

schowam nadmiar kabla pod maską zwijając go trytytką.

:D

• 2 weeks later...