Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Potrzeba mechanika z klubu. Silnik.

rufusexxx
 Share

Recommended Posts

Witam,

Vectra 1.6 16V 96' sedan.

Poszła uszczelka pod głowicą. Decyduję się dalej robić auto. (Ostatnio rozrząd,  płyny,  tłumiki,  łożysko z piastą, płukanie układu chłodzenia,opony). 

Chciałbym gdyby ktoś był chętny, oczywiście też zarobić) ale podjąć sie tej pracy ale na początku ocenić czy w ogóle to jedyny problem w silniku i czy warto to robić .

Mam roczne dziecko. Do pracy jeżdżę 70km dziennie (dwie strony) na gazie za 100zl robie okolo 500km (butla 45l). Nie mam pieniedzy na nowe auto. Mam od Tescia kontakt do mechanika takiego z garażu ze wsi ale robil juz auto i nie bardzo chce znow mimo małych pieniędzy, było średnio. 

Czy jest ktoś z okolic Nadarzyna (mazowieckie, pruszkowski)? Kto w rozsądnej cenie, dobrze zajmie się moją wierną Vectra?

Opłaca Ci się robienie tego? Taniej chyba wyrwiesz silnik tylko pytanie jak jego kondycja, no ale remontując to wszelkie uszczelki, płyny, planowanie itd może pochłonąć sporo kasy. Jeszcze pytanie jak kondycja silnika - zawsze miej na uwadze że coś w każdej chwili do tego może dojść. Tanio nie znaczy dobrze bo są i tacy co "planują" głowicę papierem ściernym :huh: 

Nasuwa mi się ważne pytanie, mianowicie stan budy. Przeczytałem o funduszach ale ładowanie pieniędzy w remont silnika na zardzewce to bezmyślne wydawanie czegoś, czego jak piszesz brak. Temat trudny przy mocno ograniczonym budżecie, niestety.