Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Brak 1 biegu wentylatora

Recommended Posts

Witam. Świeciala mi się kontrolka serwisowa i po diagnostyce komputerowej mechanik stwierdził że nie działa pierwszy bieg wentylatora i trzeba wymienić przekaźnik. Wcześniejszy właściciel auta twierdził że jego mechanik stwierdził to samo inie wymieniał tego przekaźnika bo to drogi gips. Mówił że silnik się nie przegrzewal. Jeszcze nie miałem okazji mocno go depnac i sprawdzić czy rzeczywiście się nie przegrzeje. Myślicie czy warto się bawić w ten moduł i go wymieniać? 

Kolejna sprawa to do wymiany mam czujnik światła stopu bo kilka razy nie zadziałał tak stwierdzili na diagnostyce i zapala się również lampka od kontroli trakcji. Różnie czasem się zapali czasem nie. Czy to może być powiązane z tym czy przyczyny szukac w czujniki i kablach od tego?  

Sorki pomulily mi się działy proszę o przeniesienie tego do vectra C

Edited by krystian1993

Najlepiej podłączyć pod op com czy tech, sprawdzić jakie są błędy i wtedy można coś pomyśleć. Przekaźnik to drogi gips ?

Sorki pomylily mi się działy miało być vectra C. Tak drogi bo to prawie 400 zł. A był podłączony pod techa i właśnie to wykazało i zastanawiam się czy warto to wynianiac skoro nie chłodzi tylko na 1 biegu. Nie znam się na tym i liczę na opinie innych