Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sterowanie z kierownicy, przyciski z lewej źle działają

lucgfx
 Share

Recommended Posts

Witam.

Parę miesięcy temu zmieniałem cd70 na dvd90. Niedawno zauważyłem i nie wiem czy to po tej zmianie czy nie, że przyciski na kierownicy z lewej strony źle działają. Chodzi o sterowanie głosem oraz przycisk rozłączania rozmowy. Przyciśnięcie sterowania głosem, uruchamia go ale przy okazji zmienia album odtwarzanej muzyki. Natomiast przycisk rozłączenia rozmowy po naciśnięciu zmienia źródło dźwięku (radio/cd). Czy ktoś spotkał się z tym problemem?

Pozdrawiam.

A wiec podlaczylem dzisiaj stare cd70 i jest dobrze. Na dvd90 zle, dziala tak jak opisalem. Porownalem code index i audio code index. Na cd70 sa inne ale opcomem takich na dvd90 nie moge ustawic. Te ktore byly dostepne na opcomie przetestowalem wszystkie i zmiana ich nie pomaga.