Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Podłączenie słoneczników i lampki tył

Pabis1979
 Share

Recommended Posts

Koledzy, mam kilka pytań, które łączą się. Chcę wymienić zwykłe słoneczniki na podświetlane. Czytałem, że mogę się dolutować do ścieżek lampki w podsufitce. Ale oprócz nich w przyszłości mam w zamyśle montaż lampki z tyłu. Czy słoneczniki i lampka to nie będzie za dużo dla tych ścieżek? Oczywiście chcę, żeby było jak najmniej roboty. W związku z tym nasuwa mi się również pytanie, czy przy demontażu podsufitki i osłon słupków, muszę odłączyć aku, żeby przypadkiem jakieś kurtyny nie strzeliły?

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Edited by Pabis1979

tak ze spokojnie bez zaplonu, kluczyk zostaw w kieszeni i do dziela zdjecia podsufitki.. 
A orientujesz się, jak z podłączeniem elektryki wyżej wspomnianej? Czy mogę do lampki podpiąć zarówno słoneczniki jak i lampkę, która chciałem kiedyś zamontować na tył? Czy ewentualnie dałoby może lampki tył do lampek w bagaju. Nie orientuje się czy byłoby to możliwe

jezeli nie masz tasmy pod sloneczniki i tylna lampke.. najlepiej pociagnąć przeody  od slonecznika slupkiem przednim prawym (tam jest odpowiednia rynienka na to) do złącza schowka.. a lampke tylnia wpiąć w plytke przedniej lampki.

wedlug zdjecia zapozyczonego od sigmana

pre_1352065008__14.jpg

Edited by jarcio_1001

Super. O to chodziło. Jakiś chyba słabo szukałem, bo jest w znalazłem takiej porady. Zamawiam słoneczniki i będę próbował z tym schowkiem. Dziękuję bardzo za pomoc