Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

sdfsdf.jpg

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
daniel002dan

[Zamknięty]Felgi i opony do Vectra b

Recommended Posts

Witam przeczytałem chyba całe forum ale nic konkretnego nie znalazłem, chcę kupić felgi z tego ogłoszenia 

Please login or register to see this link.

lecz opony o szerokości 225 i na tej feldze nie wiem czy przypadkiem nie będą obcierać. I moje pytanie może ktoś się orientuje co to za model felgi jakie et czy i czy przy tej szerokości opony może coś obcierać ? z góry dziękuje za odpowiedź 

Zajęło mi 5 minut znalezienie takich felg na allegro

Masz tam wszystkie parametry. Przy tym ET będą przycierać. Bez obniżenia na seryjnym zawieszeniu może da radę jakoś. Do VB 215/45 to optymalny rozmiar.

225 to już szeroka guma i może być z tym problem jak pisze kolega powyżej. Ja zostanę przy 215 lub przy 205 bo w jednym autku już tak miałem, że wszystko założone - przymierzam się do jazdy i obcieranie. Oponki trzeba było opchnąć więc na olx. Ja jednak z innym pytankiem - jakie oponki macie w swoich VB? Ja myślę nad Continentalami, gdyż akurat tutaj

jest promka na nie, ale nie wiem czy nie lepiej wybrać np. Michelin? Dodam, że dużo jeżdżę.

[Wiadomość wygenerowana automatycznie]

Przed napisaniem posta/tematu należy zapoznać się z "Poradami", strukturą forum oraz użyć wyszukiwarki.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...