Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Polecane posty

Insignia kombi 2009: Mam w prawym tyle (?) dziwne stuki. Brzmiało mi to jak stabilizator. Ale od początku: najpierw wymieniłem amorki i górne mocowania, później łączniki i gumy stabilizatora, dziś wywaliłem wszystko z bagażnika, a nawet odkręciłem lampę i dalej zonk: stuka dalej!

Na diagnostyce wszystko spoko, szarpaki, bujanie, wręcz skanie i cisza. W czasie jazdy dalej stuka.

Macie jakieś doświadczenie, czy pomysł, bo ja już wymiękam.

Kiedyś znajomi mi mówił  ze mial podobnie u niego wyszło  ze amory a były nowe i tak miały ze stukalu.  Wymienil na orginalne GM i stuki puki ustaly .  Wiem ze to dziwnie brzmi ale tak tak bylo. 

Tak miałem w mondeo, więc wierzę w to.

U mnie stukało, wymieniłem amory i stuka tak samo, więc raczej wykluczam.

Może nie mam insygni i ale poprzednika vectre c FL,  i też mam to samo, amory wymienione,  wszystkie możliwe zje...bane wachacze, drążki itp, i stuka i po masie wydanych pienie dz y i nerwów wzielem tych debili że soba do samochodu i pokazując im co stuka i co mają zlikwidować stwierdzi że poprostu klocki z tylu stukaja bo się lekko zużyly a nie mają sprężyn wibracyjnych bo nie każde mają i poprostu jak wjezdzam w dziurę d*** auta to stuka klocek o tarcze z wibracji  hahaha po tym się zdenerwowalem na tyle że już nawet tych klocków nie wymieniłem i ich wywaliłem  z samochodu:)

Sprawdź tak blacha rzecz jak klocki, mogą wpadać w rezonans i stuka na wybojach dużych:)

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

na podnośnik jedź a nie na skp... sprawdź tuleje pływające w górnych wahaczach poprzecznych.. ale to tylko wyjdzie na podnośniku to raz a dwa i tak trzeba wiedzieć jak się to sprawdza

Na podnośniku wytrzepana w lewo i w prawo, ale może faktycznie nie umieją sprawdzić....

Jakaś rada?

auto na podnośnik, pod wahacz na którym wspiera się sprężyna dać podpórkę blisko koła i opuścić lekko auto aż koło znajdzie się w położeniu jak przy opuszczonym aucie i dopiero sprawdzać

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Dzięki. Sprawdzę po powrocie z ferii :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.