Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
ziutol94

urban exploring

Polecane posty

Witam klubowiczów. 

Czy są tu jacyś fani urbexu?

Moglibyście podzielić się jakimiś ciekawymi obiektami w Waszych okolicach? :) 

Typowy off topic, nie chodzi mi o miejsca gdzie można fotografować vectrę, tylko o miejsca gdzie można poczuć dreszczyk adrenaliny odkrywając kolejne pomieszczenia/piętra :)

Jest trochę takich miejsc praktycznie w każdym mieście i niektóre naprawdę są niesamowite. Przede wszystkim ze względu na stan w jakim są zachowane. Swego czasu zobaczyłem parę filmików z urbexu jednak sam eksploratorem nie jestem :P

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Ja wiem że są takie miejsca bo bawię się w to już od jakiś 5 lat, ale skończyły mi się pomysły póki co, dlatego szukam informacji wszędzie gdzie się da :) Filmiki na necie są oszukane, albo nie odzwierciedlają prawdziwych wrażeń, albo znowu podkolorowują rzeczywistość :P to trzeba się samemu wybrać i poczuć to na własnej skórze :)

Dokładnie, żaden filmik nie odda wrażeń na żywo :)

Zależy jaki poziom szukasz i co dokładniej jest w Twoim zasięgu zainteresowań.
Na miarę Prypeci to wiele u nas nie znajdziesz, ale np. Borne Sulinowo wygląda ciekawie, na lajtową wycieczkę (min 2 osoby + minimalny osprzęt alpinistyczny) to mogę polecić poszwędanie się po fortyfikacjach Torunia.
Żarnowiec też może dostarczyć adrenaliny (foto pułapki, bardzo aktywni ochroniarze- przy ładnej pogodzie i pełni księżyca niezły klimacik ;) )
Wszystko zależy, co Cie interesuje- czy stricte miejski obszar, czy może ciekawe obiekty położone na zadupiu...

Jeśli chodzi o umiejscowienie obiektu to nie ma dla mnie znaczenia czy to jakiś pałac gdzieś w lesie czy opuszczona kamienica w środku miasta :)

Uwielbiam jeśli w danym urbexie jest możliwe wejście na dach czy jakąś wieżę która zapewnia świetne widoki! Poczytam o tym Bornym Sulinowie, a w Żarnowcu byłeś? Miejsce warte zrobienia kilkuset km wg Ciebie? :)

Napisano (edytowany)

Może Komin? (260M) w miejscowości Moszna k/Pruszkowa (foto-pułapki ochrona) aktualnie robi za obiekt nadawczy

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/monthly_2018_12/92171.jpg.82368dc3aeab7ff4fccfc8127a48d6b8.jpg" />

Edytowano przez Rysu

Widać ten komin z A2 ładnie :D Z chęcią bym się podjął takiej wyprawy, ale na opuszczony komin, na tym jest dużo anten, sam napisałeś że to obiekt nadawczy, jakoś nie mam ochoty przyjmować promieniowania. W Tomaszowie Mazowieckim jest opuszczony komin na który da radę wejść :) 

Byłem parokrotnie-ot nie dokończona budowa.Raczej jako obiekt "po drodze", i na dwie osoby- chwila nie uwagi i można zrobić sobie kuku porządne.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.