Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Polecane posty

Witajcie, 

Mąż w pracy na wyjeździe i telefonu nie odbiera, mechanik tak samo ma wyłączony, a ja mam problem z moją Vectra i liczę że może ktoś miał podobnie i mi pomoże. 

Dziś wieczorem wracając do domu wyswietlily mi się komunikaty że po lewej stronie z tyłu nie mam światła stopu, wstecznego, pozycji i przeciwmgielnego. Pomyślałam, że pewno kwestia żarówki i tyle. Niestety jak wysiadalam z samochodu on mi się sam elektrycznie zamknął i już wiedziałam, że coś zlego się dzieje, ale jeszcze nie sialam paniki. 

Wystraszylam się chwilę temu jak przyszedł sąsiad z informacją, że mi się światła w samochodzie świeca. Poszłam do auta, a tam światła tzn. Pokrętło od światła w pozycji wyłączone, a światła się musiały jakoś same zapalić i świecic. Nie chciały się wogole wyłączyć, musiałam kilkanaście razy przekręcić pokrętło od świateł, żeby zgasly. Przed chwilą byłam i znowu się świeciły. 

Czy ktoś ma pomysł co się może dziać? Co zrobić by się nie wlaczaly? Jaki może być powód takiego stanu rzeczy? Czy prawdopodobne jest by Kuna (biegają po osiedlu po nocach) pogryzla jakis kabel i się zwarcie zrobiło?

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi i sugestie. 

Napisano (edytowany)

Raczej jakieś zwarcie. Samoistnie nie pada kilka żarówek na raz. Samoczynne zapalanie się świateł też nie jest normą. Czy to kuna... trudno powiedzieć, ale na pewno trzeba sprawdzić bezpieczniki i przekaźniki związane z lampami. Co do samoczynnego zamykania się auta - to jeśli otworzysz z pilota i nie otwierasz drzwi to po kilku minutach się zamknie - to norma. Awaria świateł raczej nie do usunięcia bez wizyty u elektryka; mąż przez telefon też raczej nie naprawi. Napisz na forum pomorskim -

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

może jakiś ogarnięty pomocnik się znajdzie. (tylko uprzedź męża żeby afery nie było 😉 )

Edytowano przez zubek

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.