Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Paula. N

Problemy ze światłami

Recommended Posts

Witajcie, 

Mąż w pracy na wyjeździe i telefonu nie odbiera, mechanik tak samo ma wyłączony, a ja mam problem z moją Vectra i liczę że może ktoś miał podobnie i mi pomoże. 

Dziś wieczorem wracając do domu wyswietlily mi się komunikaty że po lewej stronie z tyłu nie mam światła stopu, wstecznego, pozycji i przeciwmgielnego. Pomyślałam, że pewno kwestia żarówki i tyle. Niestety jak wysiadalam z samochodu on mi się sam elektrycznie zamknął i już wiedziałam, że coś zlego się dzieje, ale jeszcze nie sialam paniki. 

Wystraszylam się chwilę temu jak przyszedł sąsiad z informacją, że mi się światła w samochodzie świeca. Poszłam do auta, a tam światła tzn. Pokrętło od światła w pozycji wyłączone, a światła się musiały jakoś same zapalić i świecic. Nie chciały się wogole wyłączyć, musiałam kilkanaście razy przekręcić pokrętło od świateł, żeby zgasly. Przed chwilą byłam i znowu się świeciły. 

Czy ktoś ma pomysł co się może dziać? Co zrobić by się nie wlaczaly? Jaki może być powód takiego stanu rzeczy? Czy prawdopodobne jest by Kuna (biegają po osiedlu po nocach) pogryzla jakis kabel i się zwarcie zrobiło?

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi i sugestie. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raczej jakieś zwarcie. Samoistnie nie pada kilka żarówek na raz. Samoczynne zapalanie się świateł też nie jest normą. Czy to kuna... trudno powiedzieć, ale na pewno trzeba sprawdzić bezpieczniki i przekaźniki związane z lampami. Co do samoczynnego zamykania się auta - to jeśli otworzysz z pilota i nie otwierasz drzwi to po kilku minutach się zamknie - to norma. Awaria świateł raczej nie do usunięcia bez wizyty u elektryka; mąż przez telefon też raczej nie naprawi. Napisz na forum pomorskim -

Please login or register to see this link.

może jakiś ogarnięty pomocnik się znajdzie. (tylko uprzedź męża żeby afery nie było 😉 )

Edited by zubek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...