Jump to content

W dniu dzisiejszym została dodana do menu forum wyszukiwarka google 

Link google

Pozdrawiam Admin

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Zginacz

Pomoc w zakupie pierwszego samochodu.

Recommended Posts

Witam. 
Tak jak w temacie. Od dłuższego czasu szukam swojego pierwszego samochodu. Ostatecznie ze wszystkich samochodów mój wybór padł na Vectrę C. Z ogłoszeń w mojej okolicy w oko wpadła mi najbardziej Vectra C GTS 2.2 z tego ogłoszenia : 

Please login or register to see this link.

W przyszłym tygodniu prawdopodobnie będę jechał obejrzeć ten samochód. Będę chciał przy tym skorzystać z pomocy jakiegoś mechanika czy jednej z firm oferujących pomoc przy oględzinach i zakupie samochodów jako, że szukam dopiero swojego pierwszego samochodu i wiem o nich nie wiele. 
Mam już kontakt ze sprzedającym, mam też więcej zdjęć od niego. Są tylko 2 drobne otarcia na lusterku i przy tylnym błotniku. 

Napisał mi też,że :
"Do tego w wolnej chwili, muszę wymienić żarówki postojowe przód bo wyskakuje błąd. Mi to nie przeszkadza... No ale, sprzedaje sprawny samochód. Niestety z błędów wyrzuca też 3 światło stopu. Nie działaja z 3 czy 4 diody. Nie wymieniam tego, Ponieważ nie mam czasu a mi to ani trochę nie przeszkadza. To tak informacyjnie."

Oraz 

"Co tu jeszcze jest... Żeby nie było że wszystko pięknie. 3 światło stopu (błąd - i te diody), postojowe przód które postaram się zrobić, na zdjęciach Pan widział zewnętrzne defekty lakieru, wypadałoby zrobić wybierak skrzyni biegów bo czuć że już pomału jego czas. I to chyba na tyle. Myślę że jak na 16letni samochód jest bdb. Ja zrobiłem polerke, ażeby zadbać o lakier, wymieniłem wszystkie filtry, olej itd wsumie co jest opisane czyli rzeczy mechaniczne."

Generalnie samochó bardzo mi się podoba, opis oraz zdjecia wydają się być rzetelne. Bardzo chciałbym go kupić.

Czy jako znawcy tematu moglibyście powiedzieć mi co sądzicie o tym egzemplarzu? 
Czy cena jest adekwatna do stanu i wyposażenia?
Z góry dzięki za pomoc. 

Ja bym bardziej był za 1.8 122km :D Szczerze? Przez rok użytkowania silnik bajecka, troszeczkę mógłby mieć więcej kuca, ale jest okej, 2.2 kumpla bierze olej na potęgę. Nie licząc w mojej wkładu w usterki elektryczne, przez rok praktycznie 0 wkładu, chyba że moje widzi mi się :D

Wg mnie za drogo. 15 koła za golasa z początku produkcji ? I jeszcze coś do zrobienia ? Kolega na forum miał/ma taniej w lepszym wyposażeniu

Właściciel jest gotów negocjować cenę, ale nie zbyt wiele. Z tego co już ustaliłem to o 13.000 nie chce nawet słyszeć. Więc podejrzewam, że absolutnym minimum dla niego będzie 14.500.
Hmm. szkoda, że już padła opinia, że to za drogo. Myślałem, że znalazłem wreszcie egzemplarz w dobrym stanie w dobrej cenie. 

A czy jego dobry (z opisu i zdjeć póki co oczywiscie) stan nie usprawiedliwia wyższej ceny?
Jeśli nie to za czym w tej kwocie powinienem się rozglądać?  Bardzo zależy mi na gazie.

Please login or register to see this quote.

Kup w PB i sam wstaw. Może więcej fatygi jak przy kupnie z LPG ale masz nową instalację