Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Mrugający LED w VC/Signum - Porada, fotostory

Recommended Posts

• Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wreszcie się człowiek zabrał za temat, myślę że wszystko będę w stanie tutaj jakoś fajnie pokazać i wyjaśnić dla wszystkich tych których trapi, denerwuję mrugający LED w oświetleniu tablicy lub lampac

Bardzo fajna porada, a postami typu nie podoba mi się bo ... się nie przejmuj. Nie wiem po co w ogóle takie komentarze, przecież nikt nikogo nie zmusza.

Kazdy z zorganizowanej grupy powie ze pierwsza opcja lepsza Kwestia gustu ale mi nie podoba sie taka latarenka LED która daje po oczach. Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Posted Images

Spierać się nie będę. Wydawało mi się, że jak mają can bus to nie trzeba.

Z tymi Canbusami to trzeba ostrożnie bo w większości jest to fikcja ,swego czasu kupiłem do Isi żarówki niby z Can i co i lipa i wpadły rezystory a że w tylnych lampach jest dosyć miejsca to nie było problemu ,ale dużo osób miało z tymi Canbusami problem ,ale z drugiej strony kupiłem boczne do Isi dynamiczne i jest ok więc to loteria 

@dare40 może tak być jak piszesz, że to loteria. Nie pamiętam kto u nas wymieniał dynamiczne i P&P bez przekaźników. Ale to chińszczyzna, to normalne ;)

Trzeba bo mruga co jakiś czas 

Ma mrugać, bo to dynamiczny kierunek 🤣 Nie zakładajcie przekaźników, to wszystkie światła będą dynamiczne 🤣

A ja tam czekam na przesyłkę z tym wynalazkiem od my friends.Jak mi się spodoba to zostaną.Przekaźnik to przecież nie problem.:D

Ja mam przkaźnik dodatkowo do tych dynamicznych kierunków bo bez tego migały na uruchomionym aucie choć kierunkowskaz nie był właczony i po instalacji przekaźnika brak efektu płynięcia :haha:  dodatkowo juz ze 3ledy zdechły 

@Rysu właśnie dziś zrobiłem, i u mnie też brak efektu płynięcia, w dodatku strasznie głośno chodzi przekaźnik. U Ciebie też tak głośno chodzi?, nawet w środku słyszę przy lekko uchylonej szybie... dlatego też od razu to wymontowałem bo trochę irytuje ;/

Edited by off1996

Dokładnie przekaźnik słychać,czy głośno? Ciężko mi określić jak bardzo nie skupiałem się nad tym,jaki kupiłeś przekaźnik?