Jump to content

W dniu dzisiejszym została dodana do menu forum wyszukiwarka google 

Link google

Pozdrawiam Admin

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
JunakM07

Vectra C - kupno

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów

Chciałbym kupić taki samochód tylko oglądając ogłoszenia pojawiło się mnóstwo dylematów. W pierwszej wersji zakładałem kupno tego samochodu po lifcie w automacie , w tej chwili z tego co widzę ceny wachają się od ok.10k do 23k. Budżet jaki mam to 16k. Nie wiem czy szukać w miare zadbanego samochodu w moim budżecie czy kupić tańszy egzemplarz przed liftowy i trochę pieniędzy przeznaczyć na remont. Aha i kombiaka nie chce bo już jednego w rodzinie mam ;) Jeżeli dysponujecie jakimiś sensownymi ogłoszeniami prosiłbym o sugestie/linki czym warto się zainteresować . Co do sprawdzania samochodu myślę że skorzystałbym z usług specjalisty który bardzo dobrze się na tym zna.Dzięki z góry za wszelkie odpowiedzi i pomoc w temacie.

Edited by JunakM07

Please login or register to see this quote.

Kolego, a my oczywiście mamy wiedzieć jakiego silnika szukasz, w jakiej budzie, w jakim wyposażeniu etc ? Szukaj ogłoszeń co Cię interesuje i w tym temacie wrzucaj linki, to Koledzy będą się wypowiadali n/t danej sztuki

Edited by Cretux

Przepraszam, faktycznie zapomniałem podać kilka ważnych parametrów

Jak już wspomniałem, chciałbym aby był to opel vectra c :

1) Silnik najlepiej benzyna lub benzyna plus gaz : 1.8 122 KM lub 140 KM- większego nie potrzebuje.

2) Nadwozie - sedan lub hatchback (bardziej preferowany)

3) skrzynia - automat

4) wyposażenie - na dalszym planie - jak są spełnione pierwsze 3 założenia dopiero sprawdzam wyposażenie, byle nie było radia na kasety ;)

Co do linku zastanawiałem się nad ogłoszeniem :

Please login or register to see this link.

Pisałem wyżej gdzie umieszczamy link z ogłoszenia. Ale jak już jest, to odp. Piszesz, że szukasz 1.8, a pokazujesz 2.2 Direct. Na marginesie gdybyś chciał go zagazować, to możesz odpuścić.

Jak masz budżet 16 tys, to trochę mało na sensownego polifta. Na przerejstrowanie, OC i pakiet startowy to ok 2 tys. A jak przyjdzie jeszcze kpl opon, to kolejny 1 tys. Dasz radę ?

dodatkowo piszesz że poszukujesz Silnik najlepiej benzyna lub benzyna plus gaz : 1.8 122 KM lub 140 KM- większego nie potrzebuje.

a wrzucasz 2.2 PB direct gdzie montaż LPG jest mało opłacalny, żeby nie powiedzieć nieopłacalny

linki wrzucaj tam gdzie kolega Cretux wskazał Ci temat

Panowie narobiłem małego zamieszania alę poprawię się obiecuje ;)  co do opłat dodatkowych dałbym radę ale byłoby ciasno już bardzo z kasą, więc lepiej szukać cos przed liftem i porządnie podremontować, to chyba będzie najlepsze wyjście ?Takie pytanie do tych przedliftowych to prawda , że są bardziej niedorobione i męczą je więcej usterek niż te poliftowe (np elektryka) ?.

Przecież, to praktycznie to samo. W jednym i w drugim ewentualne usterki są podobne ;) 

Edited by Cretux