Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Pabis1979

Wymiana cd30 mp3 na cd70

Polecane posty

Witam

Mam pytanko i jeśli nie sprawiłoby kłopotu, to proszę o pomoc. Być może źle szukałem, ale nie znalazłem onkretnej odpowiedzi na moje pytania. To co znalazłem już nieco rozwiało moje wątpliwości. Mam przedlifta z radiem cd30 mp3, klimatronik i rolki na trójramiennej kierownicy, rocznik 2005. Chciałbym to wymienić na cd70 z kolorowym wyświetlaczem. Czy muszę szukać takiej pary (radio z wyświetlaczem) z przedlifta czy z polifta też podejdzie? Zdaję sobie sprawę, navi jest delikatnie mówiąc nieaktualne, ale jednak kolorowy wyswietlacz wygląda lepiej jak bursztyn. I co ewentualnie z PINem do nowego radia? Skąd go wyciągnąć (zakładając, że sprzedający go nie da). Mam możliwość podpięcia do opcoma. Co będę musiał przestawić w nowym audio, jakieś indeksy? Antene GPS chciałem kupić uniwersalną

Dziękuję za odpowiedź i pomoc

szukaj najlepiej pary która była nie wylogowana, albo całość wylogowana i wtedy logujesz swoim pinem. 
Zobacz czy masz w dokumentach carpass do swojego auta tam bedzie twój pin do auta. 
Twoja vectra to już tzw "przejściówka" radio cd70 i CID (kolorowy wyświetlacz) były już w przejściówce i w poliftach.
Tak indeksy do zmiany konfiguracja CAN, konfiguracja wariantów, jak masz opcoma i pin (carpass) to spokojnie ogarniesz.
Na allegro masz uniwersalne anteny GPS, ale moim zdaniem szkoda kasy jeśli Ci na navi zależy :)

Otóż właśnie szukam pary, żeby było z jednego wozu. Przed zakupem chciałem się dowiedzieć czy technicznie kolorowy wyświetlacz z polifta bez problemu wsadzę u mnie (wielkość otworu czy mocowanie). Nie ukrywam, że myślałem też o dvd90... A nie chce kupić i okaże się, że nie podjedzie, albo wyświetlacz musi być jednak z przedlifta. Coś czytałem że panel klimy trzeba zmienić, ale nie wiem czy mnie też to będzie czekało. A indexy pewnie będę musiał gdzieś poszukać, ale to już na potem. I faktycznie znalazłem na kartce car pass i inne kody

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

pisałem już jeśli masz teraz cd30 a buda przed lift, to w środku jest tzw " przejściówka" wszystko będzie pasowało , jedynie odpowiednia ramka będzie potrzebna do wyświetlacza.
Ostatnio robiłem właśnie taki zabieg koledze z Rzeszowa, 20 minut zeszło z całością :)

A skąd taką ramkę?

Napisano (edytowany)

allegro, OLX, FB, Dział Handel na forum :)

Edytowano przez Crazy

No ok, ale ma to zapewne jakaś nazwę, żeby wiedzieć czego szukać

Czy po zmianie z cd30 MP3 na cd70 lub dvd90 muszę zmienić indexy? Jeśli tak to skąd wziąć? Czy można je przed wylogowaniem starego radia odczytać w op-com i spisać a potem ustawić w nowym? Znalazłem wątek z wymianą radia NCDR 2011/13/15 na operę i tam kolega Val opisuje programowanie. Czy to te kody?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.