Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

WaFel1985

[Zamknięty]Jaki profil do vc gts

Recommended Posts

Witam.jako ze skasowalem ostatnio opone w mojej wiki zastanawiam sie nad zakupem kompletu (china). I teraz pytanie czy brac tak jak mialem 225 40 18 czy moze jednak 225 45 18. bedzie to pasowac?jak z wlasciwosciami jezdnymi(zakrety etc) powiedzmy ze oba rozmiary tej samej firmy.chodzi mi tylko o porownanie rozmiarow

Please login or register to see this quote.

A temat jest:

Przepraszam na szybko pisałem. Teraz przeczytałem ale nie do końca rozwiewa to moje wątpliwości. Czy na zakrętach lepiej profil 40 czy bez różnicy? Jak że spalaniem, mocą auta? 45 to jednak więcej gumy. 

Please login or register to see this quote.

Wg instrukcji producent zaleca 225/45/18. 40 to już chyba do 19. Co do zakrętów, to minimalnie opona jest wyższa. Nie wiem czy będzie czuć znaczącą różnicę. Podejrzewam, że bardziej na złej drodze komfort odczujesz na - przy 40. Ale to moje teoretyczne wywody. Może lepiej niech się wypowie ktoś, kto jeździł.

[Wiadomość wygenerowana automatycznie]

Przed napisaniem posta/tematu należy zapoznać się z "Poradami", strukturą forum oraz użyć wyszukiwarki.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...