Jump to content

W dniu dzisiejszym został odblokowany i oddany z powrotem do użytku garaż dla klubowiczów VKP

Znajdziecie go w menu pod nazwą Garaż lub pod linkiem:

https://forum.vectraklub.pl/garage/

Pozdrawiam Admin

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

marcinek180

Jakie auto zmieści z tyłu 3 foteliki dziecięce?

Recommended Posts

Panowie i panie żona w ciąży. Fajnie bo młody ma 2 latka i miał mieć rodzeństwo.  Ale będą BLIŹNIĘTA! To trochę przewraca życie do góry nogami :) Trzeba logistykę ogarnąć. No i stoję przed problemem chyba koniecznej zmiany auta.  A więc jakie auta zmieszczą w drugim rzędzie, na kanapie 3 foteliki?  A najlepiej które mają 3x ISOfix? 

Please login or register to see this quote.

Przy takiej gromadce, to chyba jakiś van.

Oj bardzo chciałbym tego uniknąć.  Nie lubię. Dziadkiem się jeszcze nie czuje. Źle mi się jeździ wysoko i miękko.  Dlatego o ile to realne szukam kombi.  A6, V70 może coś jeszcze? 

V70 fajne auto ale chyba serwisowo ekonomiczniej A6. A najlepiej VC kombi 2.0T :) Niech dzieci od maleńkości mają styczność z klubem :D

Do tego wirus w Tczewie i będzie jakoś jechało 😁

O to to. Ot mądrego po szkole przyjemnie poczytać 😁

VC chyba jednak wielkością kanapy z tyłu nie powala gdy porównuje z A6 dane dotyczące wymiarów.  No i ta deska rozdzielcza - im więcej czasu upływa tym gorzej to auto wygląda.  Signum zawsze mi się podobało,  ale ta deska...  Volvo nie znam silników.  Ale fakt - mniej tego więc mniej części do modów ;)

Niestety przyznam rację jeśli chodzi o deskę. Nie powala. Miałem okazję 2 tyg przejechać się A6 C5 na full wypasie i aż miło. W takim przypadku albo serce albo rozum wybiera ;)

Ale moc 2.0t i możliwości zjadają resztę 👍😁 sam miałem przedlifta a kupiłem siga polift właśnie dla silnika i modyfikacji. Wiadomo mody nie są za free ale jazda wszystko wynagradza 😁

Domyślam się. Jak sobie wspomnę przejażdżkę OPC Curtisa, to już mam banan na twarzy. :)

Z20net na turbo i wtryskach z aero jedzie podobnie 

Pewnie  musiałbyś się rozejrzeć za czymś pokroju Forda Galaxy.
Ja użytkuje rodzinnie Opla Combo C i na brak miejsca i przestrzeni bagażowej nie narzekam ;)

Nie no, entuzjaści z20net są wszędzie, nawet w temacie o fotelikach :) Proszę się udzielać w temacie i nie fantazjować :D 

Marcinek, z tego co kojarzę to w żadnym kombi nie zmieścisz 3 fotelików na kanapie, a jak się nawet jakoś uda, to nie będzie to bezpieczne.

Wg mnie w grę wchodzą VANy, ale też nie wszystkie spełnią swoją funkcję. Przymierzałbym się do S-Maxa, 3 osobne fotele z tyłu powinny załatwić sprawę, a do tego auto fajnie wygląda i jeździ. Zawsze możesz zapolować na R5 2.5T ;) 

2.0T nie w temacie, ale 2.5T już tak ? :P

No tak - nie w temacie bo mówimy już o grupie aut,  które niejednokrotnie mają mocniejsze silniki bez modów niż VC po modach. No i do tego 4x4.  Kolega Sizon ma tu najwięcej racji.  Problemem jest tu na razie moja psychika - ciężko mi się przestawić na coś o czym nigdy nie myślałem. Po prostu nie lubię vanów i SUV bo nie lubię siedzieć wysoko.  Niestety tu praktyczność musi wziąć górę.  Ford - taki jakiś... niby ładny,  praktyczny,  może być szybki,  ale to nadal ford.  Ech serce chciałoby mocne A6. Dużo mam do myślenia. Najbardziej chciałbym zostać przy VB jeszcze przez rok - do zakończenia budowy domu i wymiany nosidelek samochodowych na foteliki. Niestety porównuje juz różne auta i nie tyle szerokość wnętrza co profil kanapy ma tu znaczenie. 

Jak nie odpowiadają Ci vany, to 3 foteliki zmieścisz do: Grand Scenic, Citroen Xsara Picasso , Lew 308sw , S-MAX (Van ale bardzo przyzwoity), Opel Meriva, ZAFIRA B. Moim zdaniem Van bardzo uprościł by życie 😉

Gratulacje! Też mam brata blizniaka:D

Co do aut to na szybko S max, Zafira, Sharan, Touran, Alhambra, Scenic, C4 Picasso itp

Po prostu musisz się przełamać. I pomyśl o komforcie żony i o maluchach a jak podrosną to wtedy spełnisz swoje marzenia :D

Dziękuję za podpowiedzi.  Francuzy odpadają. A już na pewno renault.  Brzydkie to okropnie. Z tych wszystkich aut najfajniej prezentuje się s-max zarówno jeśli chodzi o aspekty wizualne jak i praktyczne.  No i trochę to już produkują wiec jest w czym wybierać.  

Napisałeś, że nie chcesz jak dziadek jeździć, wysoko, miękko i Van odpada. Co za problem gwint w Vanie zrobić :D Będzie twardo i nisko ;) Zafira B OPC- ładna, szybka, pewnie niska, twarda i 7 osobowa. Nie napisałeś (lub nie zauważyłem) do jakiej kwoty szukasz. Może jakiś Suv z dodatkowym rzędem siedzeń. Dużo jest 7 osobowych.

55 minut temu, SlaVkoGA napisał:

Zafira B

Please login or register to see this link.

Please login or register to see this link.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...