Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
ziutol94

organizacja warsztatu/garażu

Recommended Posts

Siemka, czy moglibyście podesłać zdjęcia lub jakieś ciekawe pomysły swoich warsztatów/garaży? Robię dość konkretny porządek w garażu (około 4x7 m) posegregowałem już wszystkie rzeczy na te przydatne i te na złom/do śmieci i teraz szukam jakiś inspiracji na zorganizowanie narzędzi itd 

Please login or register to see this image.

/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f4c/1/16/1f642.png&key=7861c068eda9780f489d5cde543da57d5738635bb95d3d79d28d873409b9d0cc" style="border:0px;vertical-align:-3px;" width="16" />:) 

Odnośnie mojego garażu, jest to budynek po dziadku, różnych różności od groma (teraz po segregacji jest tego o wiele wiele mniej), jak byłem młodszy to za wiele nie majsterkowałem i nie miałem nic do powiedzenia odnośnie ogarnięcia tego, potem jak miałem Golfa III to przy każdej naprawie coraz bardziej zaczynało mnie irytować to, że więcej czasu schodzi mi na szukanie narzędzi niż na samo grzebanie przy aucie, aż teraz przy Vectrze uznałem, że warto poświęcić te kilka dni i ogarnąć ten cały bajzel (tym bardziej że jestem dość pedantyczny jeśli chodzi o miejsce pracy) :D Tak jak pisałem, garaż jest po dziadku więc jak to bywało te 20-30 lat temu nie było za bardzo sklepowych kompletów, narzędzia mam wszystkie luzem, nie żadna gotowa skrzynka czy szafka tylko zbieranina pojedynczych kluczy itp... Na razie wpadłem na pomysł przymocowania do ściany płyty OSB i w odpowiednich miejscach zrobić z wkrętów jakby wieszaki na poszczególne klucze, motki, szczypce i w ogóle 1f61b.png na innej ścianie podobnie, z tym że listwa z hakami do powieszenia rzeczy z kategorii ogród (szpadle, grabie). W garażu jest też duża stara drewniana szafa w której na półkach poukładam drobnicę (wkręty, podkładki, nakrętki, śruby) posegregowane w przeźroczystych wiadereczkach po kapuście kiszonej, a na innych półkach materiały zużywalne (silikony, rozpuszczalniki, kleje).

A więc jeszcze raz, wracając do meritum tematu: w jaki sposób uporządkowane macie przedmioty w garażu/warsztacie, jak trzymacie narzędzia, jak drobnicę, jak większe rzeczy typu kosiarka czy koła/opony, jak zorganizowany macie falbanek z imadłem czy szlifierką? Wszystkie zdjęcia, ciekawe pomysły, wskazówki mile widziane :)

Edited by ziutol94

Siema. Jeśli na FB ostatnio pytałeś to wysłałem Ci fotkę jak to u mnie wygląda. Jesli to nie Ty to mogę Ci to tu przesłać ale nie dziś 😉

tak, to ja pytałem :P dzięki :)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...