Jump to content

W dniu dzisiejszym została dodana do menu forum wyszukiwarka google 

Link google

Pozdrawiam Admin

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
mazi292

Kolizja

Recommended Posts

Witam, dziś pod domem przywalił we mnie żeby było śmieszniej sąsiad cofając do tyłu kompletnie mnie nie widział że stoję za nim. I teraz się boję co będzie dalej, myślałem że dostał tylko zderzak ale po odkręceniu atrapy okazało się że jest pas przedni wgięty, chłodnica wygięta, i zaczep od lampy urwany i to chyba tyle, chłodnica została wypchnięta do tyłu i wypadła z uchwytu.. Czort wie co jeszcze okaże się po zdjęciu zderzaka, oświadczenie spisałem, najbardziej martwi mnie firma ubezpieczeniowa chyba jakiś krzak bo to jakiś Gefion

Wiem że to stare auto ale chyba nie zaliczą mi tego do szkody całkowitej?? Może już głupoty piszę..

Ewentualnie ile mogło by takie coś kosztować doprowadzenie tego do stanu normalnego

Please login or register to see this attachment.

Edited by mazi292

Najpierw niech przyjdzie rzeczoznawca później się martw ewentualnie. Jesli samemu byś robił i kupił chłodnicę, zderzak + malowanie, pas przedni licz minimum 550zł.

Jak dorwiesz wszystko w kolor to za wszystko max 700 zł na szrocie. Plus jedna sobota z głowy 

Oczywiście po wymianie chłodnicy do nabicia klima?? Ja pierdzielę 3 m-ce temu nabijane

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...