Jump to content

W dniu dzisiejszym została dodana do menu forum wyszukiwarka google 

Link google

Pozdrawiam Admin

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
adrianlewy87

Czujnik ciśn. filtra cząsteczek - za duża różnica ciśnień

Recommended Posts

Witam! Mam taki problem...jakiś miesiąc temu wymieniłem dpf na nowy, ponieważ stary był już całkiem zawalony i się nie nadawał do niczego...wszystko było ok do czasy gdy ostatnio zaczął się pojawiać taki problem, iż po przejechaniu gdzieś 5km samochód zaczął przechodzić w tryb awaryjny i tracić moc...pojechałem do mechanika, który podpiął samochód do kompa i wyskoczył błąd "za duża różnica ciśnień w dpf" czy jakoś tak...mechanik doszedł do wniosku że to wina czujnika ciśnień, wymienił go na nowy czujnik boscha, skasował błąd lecz znowu po przejechaniu ok 5km samochód przechodzi w tryb awaryjny i wyskakuje ten sam błąd...ktoś może miał podobny problem i wie w czym może tkwić problem??? czy to może coś z elektryką i komputer szwankuje...

A w sterowniku silnika ustawiałeś wymianę dpf-a.

Nie mam pojęcia Kolego ponieważ mechanik mi wymieniał dpf...przez jakieś 2-3 tygodnie po wymianie dpf-u wszystko było wporządku dopiero ostatnio coś takiego zaczęło mi się dziać 

Zapytaj go czy to zrobił , jeżeli nie to trzeba to zrobić, inaczej będziesz miał takie cyrki, bo sterownik silnika będzie wszystko liczył tak jak by filtr nie był wymieniony.