Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
golab05

Nagle stracił moc pozniej przestał palić 2.2 DTH

Recommended Posts

Witam

wiem ze jest to forum vectry a ja mam omege ale ze względu na to iz na forum omega nikt nie udzielił mi odpowiedzi a silniki mamy takie same pisze temat tutaj.

 

Rok:2000
Silnik: 2.2 DTH

Mam problem. Jechałem swoją "nie zawodną" omegą do Polski. Średnia prędkość to około 150-170 km/h tyle zwykle nie robilo problemów dla mojej omegi. Zaznaczam ze nie miała żadnych problemów z odpalaniem. Nagle musiałem zwolnić ponieważ wjechałem w korek. Jak zwolniłem nagle omega zaczęła dziwnie chodzić. Korek ruszył a ja nagle sie okazało że mam problem. Omega nie miała totalnie siły praktycznie zero jak dodawałem więcej gazu to kopciła (podobny efekt jak przy dziurawej rurze od intercoolera). Zjechałem cudem na bok i zadzwoniłem po ADAC. Przyjechał facet odpalił auto i stwierdził ze może być turbina ponieważ nie było reakcji na turbo (rury puste) omega w ogóle nie wkręcała się na obroty. Scholował mnie na parking (kilka razy próbowałem odpalić omegę i za każdym razem działała) i pojechałem po auto zastępcze. Tydzień później czyi wczoraj pojechałem po Omegę i na miejscu się okazało ku mojemu zdziwieniu że omega jest martwa. Zero reakcji nie odpala ani na start pilot ani w ogóle oczywiście kopci. Błąd jedyny jaki miała to przepływki który został skasowany. Mechanik podejrzewa pompę paliwa. Jednak dla pewności zanim wyślę pompę do regeneracji wolałem założyć nowy temat może ktoś miał podobne doświadczenia. Może ma ktoś firmę godną polecenia.

Z góry dziękuję z odpowiedz.

 

pozdrawiam

Golab05

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...