Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

pietroo318

Czy zakup Vectry C z dużym przebiegiem jest opłacalne?

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów!

Mam pytanie odnośnie zakupu Vectry C z 2008r z przebiegiem 390000 km ( silnik 1.9 cdti 150km ). Jestem ciekawy czy zakup jest  opłacalny.

Nie mam pojęcia ile te silniki dają radę wyciągnąć jeśli nie są katowane, tak samo inne podzespoły. Oferta jest kożystna auto jest zarejestrowane w cepiku posiada wszystkie dokumentu z autoryzowanego serwisu Opla każda zmiana oleju jak i naprawa drobnych usterek jest wpisana tak jak również stan licznika przy każdorazowej wizycie.

Kieruje do was pytanie jako do doświadczonych użytkowników któż na co dzień mają styczność z tym samochodem czy to się opłaca?

Stan tapicerki jest świetny tylko fotel kierowcy nosi ślady eksploatacji. Nie posiada żadnych oznak korozji czy śladów po kolizji. Ogólnie rzecz biorąc auto jest wizualnie jak z fabryki niestety ten przebieg mnie trochę martwi.

Licze na wasze opinie i serdecznie dziękuje za pomoc.

Please login or register to see this quote.

Jak wszystko robione w ASO, masz pełne dokumenty i cena atrakcyjna, to wydaję mi się, że warto się zainteresować. Co do przebiegu, to większość ściągniętych ma podobny tylko u nas w cudowny sposób mają 200 tys mniej :P i bez udokumentowania. Tu przynajmniej widzisz ile jest. Co do trwałości tej jednostki, to niech koledzy się wypowiedzą. A podzespoły, to jak w każdym innym. Eksploatacyjne się wymienia

Zainteresuj się stanem technicznym, nie licznikiem. 
Możesz kupić auto z przebiegiem 150 000km i mieć WSZYSTKO, dosłownie WSZYSTKO do wymiany, a możesz kupić auto z przebiegiem 390 tys km i mieć wszystko gotowe do jazdy.

Ja w Ducato mam 440k bez remontu. Filtry i Oleje co 10 tys km. Turbo, dwumas, wtryski... wiadomo. Już wymieniane. Ale silnik nie kopci, nie stuka, nie puka. Gdybym wpisal w ogłoszeniu 200k to nie miałbyś podstaw, żeby podjerzewać większy przebieg.

Edited by Pyrkonte

Co tu za kotleta odgrzales?

8 lipiec to nie tak dawno 🤣

Nie zauważyłem