Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
zibibus

Turbina 14T zamiast seryjnej w Z20NET

Recommended Posts

Kupiłem niedawno VC 2.0T z LPG z 2007r. Jak mówił mi poprzedni właściciel VC ma wszystko seryjne tylko mapy ma wgrane od Saaba i teraz ma nieco ponad 200 koni. Moje pytanie jest o turbinę, czy jakbym chciał na razie, teraz wymienić tylko samą turbinę z seryjnej na tą 14T, no i wiadomo do tego dochodzą jeszcze węże i przewody z Saaba bo seryjne od VC jak czytałem nie pasują, to wszystko będzie OK? no i chyba będzie trzeba jeszcze turbinę dostroić. Chciałbym wymienić na 14T bo jest "okazja" ponieważ moja jest do regeneracji, więc pomyślałem że lepiej dołożyć trochę i kupić taką która będzie miała zapas mocy i w przyszłości jakbym chciał dalej pobawić się w podnoszenie mocy to już turbinę mam z głowy. Jesteście wstanie mi podpowiedzieć czy lepiej regenerować swoją czy obejdzie się bez komplikacji jak włożę14T i ewentualnie na co mam zwrócić uwagę. 

Please login or register to see this quote.

Zobacz jaka masz aktualnie bo może masz już 11t mitsu a nie gareta gt20. Po zmianie turbo na wieksze powinno się poprawić mapy wiec od nowa strojenie a za free tego nikt nie zrobi. Jakie masz aktualnie wtryski? 

Wtryski powinny być fabryczne, tak mówił poprzedni właściciel, a turbina ... sam już nie wiem, zapytam to napiszę. 

Fabrycznie były 2 rodzaje i możliwe iż masz szare 

Z tego co wiem to wtryski mogą obsłużyć do 215 koni

Edited by zibibus

Nie było takich wtrysków. Były wydajniejsze w polifcie lub słabsze w przedlifcie ale te były tez w pierwszych poliftach. Zapraszam do tematu z20net 300 km. Poczytaj dowiesz się 

pozdro