Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

rafQ

Pomocy!!!, Auto Pali gaśnie

Recommended Posts

Witam już wcześniej otwierałem wątek w tej sprawie lecz niestety nikt mi nie pomógł,

Po wymianie filtra paliwa auto poprostu tak jak by przeszło w tryb awaryiny na początku niechciało palic, fakt silnik był troche pozalewany ropą po przesuszeniu u odołu zaczeła palić ale teraz pali lecz gaśnie tak jak by w jakimś momęcie np po paru minutach wypala jakoś ilość paliwa i gaśnie, auto stoi już u mechanika ponad 3 tygodnie pierw przeczyszczał wtryski próbował dobrze przesuszyć lecz nic to nie dało błędy jakie wykazuje auto to :

Please login or register to see this quote.

teraz wymienił pompe paliwa zbiornika bo fakt tamta dość głośno wcześniej pracowała i myślał że może poprostu pompa daje słabe ciśnienie ale auto pochodziło na nowej pompie z 10min i zdechło podobno po tym niechciało odpalić, zastanawiam sie czy to nie będzie może wina jeszcze zaworu paliwowego tego co siedzi przy pompie,

prosze o pomoc bo już ja nie mam pojęcia a mechanik też nie może wyłapać do końca o co chodzi może ktoś miał podobną sytułacje i sobie z nią poradził

😔😔😢

Edited by rafQ

Na początek sprawdził bym szczelność filtra paliwa i jego połączeń. Te błędy które piszesz to jakiś bełkot. Poszukaj w oddziale kogoś z techem albo z opkiem i sprawdź błędy jeszcze raz , podaj numery błędów wraz z opisem.

Sprawa rozwiazana, siadła pompa wtryskowa, dodatkowo wymieniona została pompa paliwa zbiornika ze wzgledu ze glosno pracowala gdzie rowniez moglo miec znaczenie uszkodzenia pompy wtryskowej.

Dodam tez ze po wymianie tych pomp auto lepiej pali, szybciej odpala niz wczesniej wiec sytulacja rozwalenia była nieunikniona.🙂😁

Edited by rafQ