Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Karwinek

Śruby pływające

Polecane posty

Witam.

Jestem ciekaw opinii forumowiczów nt. Śrub pływających. Czy spełnią zadanie przy zmianie rozstawu z 5x108 na 5x110? Czy są bezpieczne? 

W 2008 roku kupiłem komplet felg OZ Racing 5x112 i w związku z tym również śruby pływające zrobiłem na nich 160 tys km. Zimówki na ori strukturalnych również przykręcam tymi samymi pływającymi. Nic się nie dzieje to są mocne śruby z większymi możliwościami. Dodam że OZ mam niezłe "rondle" bo 7.5 cala szerokości, więc dźwignia i owszem niczego.

Problem jest taki że ile ludzi tyle opinii. Mam ładne felgi 18" 5x108 i chce je założyć na 5x110. Problem jest taki że jeżdżę dużo w trasie ok. 120-104km/h i martwię się żeby coś mnie przez te śruby przy takiej prędkości nie zaskoczyło.

Nie zamierzam przekonywać a "taka prędkość" wywołuje jedynie lekki uśmiech na twarzy.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Miało być 120-140, może to nie jest wybitnie dużo ale jeszcze większy uśmiech mam gdy za przejechanie ok 100km z tą prędkością płacę ok. 16 złotych 😄 dzięki za opinie nt. śrub, myślę że je zakupie i zobaczę jak to będzie wyglądać 😊😎

mam pływające przy 19" zrobiłem juz na nich jakieś 50tys km

jeżdże na pływających ten sezon, wcześniej też jeździłem, 220km/h nawet poleciała VC na nich i żyję ciągle

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.