Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
lukasz951.98

Problem z rozrusznikiem na gorącym silniku

Recommended Posts

Gdy zaczęły się upały w momencie kiedy silnik się mocno zagrzał po dłuższej jeździe po mieście i po zgaszeniu rozrusznik nie wyrzucał bendiksu. Kręcił ale nie silnikiem, wystarczy ze ostygł i było ok. Na zimnym albo trochę zagrzanym nigdy nie zawiódł. Kupiłem rozrusznik regenerowany z gwarancja, wymieniłem i dalej to samo. Z tym ze to loteria raz na gorącym kręci sam rozrusznik, a po dwóch próbach słychać jak wyskakuje bendiks i kręci normalnie. Na zimnym albo niedogrzanym zawsze bendiks się zazębia od strzała. Ma ktoś jakieś pomysły co to może być? Koło zamachowe myśle ze jest okej, przed chwila na zimnym zrobiłem próbę i go 15 razy odpalałem i gasiłem pod rząd i nie było problemów. 

witam w zasadzie są dwie możliwości zakładając że rozrusznik zawsze reaguje praca:

-wybite zęby na kole łatwe do sprawdzenia odkręć rozrusznik i obserwacja przy okazji sprawdź czy czasem koło nie ma nabijanego wieńca 

-nadal niesprawny rozrusznik 

Please login or register to see this quote.

Rozrusznik jest w takim miejscu ze żeby cokolwiek zobaczyć bym musiał wyciągać silnik 

W takim wypadku lusterko i druga osoba do kręcenia wałem