Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

AdamF

Poduchy silnika 2.2 DTI 125km

Recommended Posts

Witam i przychodzę z szybkim pytaniem. Zmierzam wymienić całe zawieszenie silnika poduchy + łapa. Jednak sklepy internetowe nawet wpisując parametry samochodu pokazuję mi kilkanaście rodzajów poduszek i łap do skrzyni. Nie mam auta u siebie obecnie i nie mogę zajrzeć pod maskę i sprawdzić. Jest to Vectra B FL 2000 rok 2.2 DTI 16V Y22DTR. Czy mógłby ktoś mnie nakierować jakie poduszki i łapę mam zakupić żeby nie wbić się na minę? Z góry dzięki ;)

ps. Szukajka po wpisaniu hasła pokazało mi kilka stron o poduszkach powietrznych i silnikach.

Lewa poduszka pod skrzynia begów:

Please login or register to see this link.

Tylna poduszka -skrzyni biegów :

Prawa poduszka silnika, tu się pojawia problem bo powinna być taka(dwie szpilki od góry):

ale nie mogę jej nigdzie nowej znaleźć, jedynie jest od 2.0 dti różni się tym że ma jedna szpilkę od góry( to musisz sobie zobaczyć jaką masz) ale pod nią będziesz musiał łapę silnika zmienić(groszowa sprawa)

Ok Dzięki :)

jak ci bydu trzesie to zacznij od wymiany tulei gumowo metalowych w przednich sankach bo one najbardziej powoduja ze wszystko przenosi sie na bude

Auto obecnie stoi u mechanika z wyciągniętym silnikiem i przechodzi remont, także jak silnik ze skrzynią wyjechał to przy okazji poduchy i łapę wymienię. Ale też pomyślę nad tulejami w sankach :)

czlowieku tu nie ma nad czym myslec, poduchy mozna zawsze latwo w kazdej chwili wymienic a tuleje tylko na zdjetych sankach