Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Recommended Posts

Witam. Sprawa następująca.

Kierownica z wykrzyknikiem, auto z kluczem, litera 'F' na wyświetlaczu nad radiem, opadające wskazówki, problem z odpaleniem, świeci się ABS, TC i akumulator, kierunki odbijają.

Winny moduł CIM?

Edited by Lejwude

Please login or register to see this quote.

są już tematy o cimach i tam wszystko jest napisane. 

Znam z Janowca Wielkopolskiego speca od  Cimów

Robi naprawę od ręki czy trzeba zostawić auto?

trzeba zostawić auto

Jaki koszt takiej naprawy?

nie wiem ile za naprawę pewnie zależne co się stało. W moim przypadku było ciężko bo auto fiksowało np 2 dni potem z tydzień było ok i jak mu zaprowadziłem to dzwonił że auto odpala za każdym razem poprawił luty i kazał zabrać auto.Pojeździłem kilka dni było ok aż nagle znowu zegary opadły i problem z odpalaniem więc znowu auto do elektryka i jak to w życiu bywa u niego na złosć odpalało, kazał zostawić auto bo jechał akurat do Poznania na giełdę i przywiózł kilka cimów na podnianę,po zmianie na inny nie było poprawy ale że cały czas stawiał na Cim to zamienił na jeszcze inny z polifta były jakieś problemy z programowaniem ale dał radę świeciła się kierownica z wykrzyknikiem ale auto juz odpalało zawszę wtedy  zmienił procesory w moim zepsutym Cimie i po problemie.Dodam że mam cim XR najbardziej awaryjny i niby nienaprawialny u mnie działa po naprawie już 2 lata.Płaciłem 300zł ale ogólnie takie naprawy chyba wiecej kosztują więc  dostałem mega rabat

U mnie takie cyrki zaczęły się wczoraj. Jadąc rano na zakupy wyskoczyła kierownicą z wykrzyknikiem, zegary zaczęły opadać, fiksować. Wchodząc do auta po zakupach, próbując odpalić Vectre brak reakcji, walczyłem z odpaleniem chyba 15 minut. Przez resztę dnia był spokój, aż do wieczora, wieczorem powtórka z rozrywki.

jak masz takie objawy od wczoraj to narazie się wstrzymaj z naprawą może byc tak że mu przeszło kumpel ma vectrę z 2002 roku  i mówi że ma takie objawy 1-2dni potem parę miesięcy spokój i znów z jeden dzień zegary opadną lub nie odpali.jaki masz rocznik? nie odpala tzn nawet nie kręci? tylko coś tyka jak kluczykiem kręcisz?

Rocznik mojej Vectry to 2003. Zero reakcji rozrusznika. Tak jak napisałeś, kręcić nie kręci tylko coś tyka jak przekręce kluczyk.

może poprawienie lutów pomoże musisz szukać kogoś kumatego ja byłem chyba u 10 zanim trafiłem na takiego co powiedział że pewnie Cim reszta to szukała w bezpiecznikach lub twierdzili że za dużo szukania a za małe pieniadze i byli tez tacy co powiedzieli że mam sprzedać,tylko jak sprzedać auto co nie odpala

W moich rejonach ciężko o kumatego elektromechanika. Ale będę szukał.

Lejwóde byś napisał w ogóle co się z tym Cim dzieje, jakie auto itp

To co się dzieje masz w pierwszym poście, a jakie to auto znajdziesz w postach wyżej.

Edited by Lejwude

zobacz jaki masz cim