Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Polecane posty

Witam,

Nie wiem czy już temat istniał, ja go nie zauważyłem. Mam problem z reflektorem lewym, mianowicie podczas postoju, nawet na zapłonie (bez włączonego silnika) działa, lecz gdy tylko włączę silnik reflektor przestaje działać a zamiast niego świeci mi się lewy przeciwmgielny. Sądzę, że to chyba nie problem styków itd. bo reflektor nie świeciłby cały czas.

Jakieś uwagi, może wiecie dlaczego.

Opel Signum 2004, Z20net, xenony d2s,

W jaki sposób gaśnie? Co się dzieje kiedy włączysz światła po uruchomieniu silnika?

P.S.
Na tym forum są działy do zamieszczania tematów

Tak nie próbowałem, bo nie mogę być w obu miejscach jednocześnie, ale jak mam włączony silnik i zapalone reflektory to lewy nie pali tylko przeciwmgielny, wyłączę silnik przekręcę światła w off potem w on to już reflektor lewy działa. musiałbym spróbować czy po zgaszeniu silnika zapala się reflektor automatycznie.

Przepraszam za sposób zamieszczenia postu, jeżeli admin może to proszę przenieść do odpowiedniego działu.

Sprawdziłem, nie muszę włączać silnika, wystarczy , że włączę zapłon i już reflektor gaśnie i zapala się automatycznie przeciwmgielny. Gdy wyłączę zapłon reflektor zaczyna świecić a gaśnie przeciwmgielny.

Jeżeli chodzi o oświetlenie zawsze spalone żarówki wywala mi komunikat, tutaj podejrzewam zwarcie, coś przy stacyjce, czy szukać gdzie indziej?

Szukałbym problemu w module uec. Nie jest to normalne zachowanie, nawet przy jakimś zwarciu. Spróbuj na początek odpiąc akumulator

No niestety, nie pomogło odłączenie aku, nadal świeci, ale po załączeniu zapłonu gaśnie.

Witam,  przyczyną okazało się brak komunikacji komputera z modułem AFL.  Jego reakcją było właczenie przeciwmgiepnego.

Kwoli wyjaśnienia AFL jest uwalone i nie dzialają mi skrętne,  ale ostatnio dostały wody i robiło zwarcie. Ot i przyczyna. Elektryk pomostkowal scieszki i zlikwidował zwarcie ( przywrocił komunikacje). Sam moduł jest do wymiany.

Dobrze że na początku podałeś tak nieistotne szczegóły jak to że masz afl i że był z nim problem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.