Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
verd1

przedni blotnik bez kanalu wymiana mozliwa ?

Recommended Posts

Witam od kilku tygodni przymierzam sie do wymiany przedniego blotnika w mojej vectrze c w kombi. Posiadam vectre c w kombi w kwadratowych lampach, i jutro przy sobocie stwierdzilem ze w koncu trzeba wymienic ten blotnik. .

Znalazlem taki schemat rysunek w zalaczniku.

I teraz moje pytanie rozumiem ze zabieg powinien isc bez problemow, to jest na parkingu powinno sie udac zdjac przedni zderzak.

Dodatkowo by zdjac blotnik musze prawie cala sciagnac z zatrzaskow  ta plastikowa ochrone z pod silnika ??

Please login or register to see this attachment.

Wymienisz bez problemu wystarczy tylko odchylić zderzak aby ukazały śię śruby błotnika,nie trzeba ściągac całego zderzaka.

boczny blotnik ? tzw nadkole / cwiartka jak zwal tak zwal nie trzeba odkrecac ?

Piszesz w tytule wymiana błotnika,do wymiany błotnika nie trzeba sciągać zderzaka.

Sciagasz zderzak masz tam sruby z boku przy slizgu zderzaka musisz je odkrecic, siagasz wewnetrzne nadkole plastikowe, bo ono jest tak ulozone na rancie blotnika ze nie wiem czy bys zalozyl ten blotnik zeby ladnie to lezalo bez sciagania nadkola, nadkole jedt na takie plastikowe kolki i nitami przymocowane trzeba je wcisnac do srodka musialbys zakupic te nity chociaz bo one wpadna do srodka i nie odzyskasz ich raczej. Dwie sruby blotnika sa pod oslona progu musisz zdjac te usczelke nakladki progu i tam tez masz takie same kolki nity musisz je wcisnac i jeden jest na paczatku kolek taki wciskowy. Odchylasz nakladke progu tylko kawalek od przodu na tyle zeby dostac sie do srub blotnika. Reszte srub masz od srony maski u gory, jedna jak drzwi odworzysz to u gory na samym rogu i jedna jak zdejmiesz nadkole i takie gabkowe wygluszenie przy bocznym kierunku od wewnatrz tam tez sruba jest

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

A zderzak jesli nie masz jakiegos niskiego zawieszenia tez dasz rade, najedz na jakas deske przodem lub cos, chyba ze udaloby Ci sie go odchylic tam przy blotniku ale nie wiem czy da rade. Oslony silnika nie musisz zdejmowac

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka