Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
verd1

przedni blotnik bez kanalu wymiana mozliwa ?

Polecane posty

Witam od kilku tygodni przymierzam sie do wymiany przedniego blotnika w mojej vectrze c w kombi. Posiadam vectre c w kombi w kwadratowych lampach, i jutro przy sobocie stwierdzilem ze w koncu trzeba wymienic ten blotnik. .

Znalazlem taki schemat rysunek w zalaczniku.

I teraz moje pytanie rozumiem ze zabieg powinien isc bez problemow, to jest na parkingu powinno sie udac zdjac przedni zderzak.

Dodatkowo by zdjac blotnik musze prawie cala sciagnac z zatrzaskow  ta plastikowa ochrone z pod silnika ??

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

Wymienisz bez problemu wystarczy tylko odchylić zderzak aby ukazały śię śruby błotnika,nie trzeba ściągac całego zderzaka.

boczny blotnik ? tzw nadkole / cwiartka jak zwal tak zwal nie trzeba odkrecac ?

Piszesz w tytule wymiana błotnika,do wymiany błotnika nie trzeba sciągać zderzaka.

Sciagasz zderzak masz tam sruby z boku przy slizgu zderzaka musisz je odkrecic, siagasz wewnetrzne nadkole plastikowe, bo ono jest tak ulozone na rancie blotnika ze nie wiem czy bys zalozyl ten blotnik zeby ladnie to lezalo bez sciagania nadkola, nadkole jedt na takie plastikowe kolki i nitami przymocowane trzeba je wcisnac do srodka musialbys zakupic te nity chociaz bo one wpadna do srodka i nie odzyskasz ich raczej. Dwie sruby blotnika sa pod oslona progu musisz zdjac te usczelke nakladki progu i tam tez masz takie same kolki nity musisz je wcisnac i jeden jest na paczatku kolek taki wciskowy. Odchylasz nakladke progu tylko kawalek od przodu na tyle zeby dostac sie do srub blotnika. Reszte srub masz od srony maski u gory, jedna jak drzwi odworzysz to u gory na samym rogu i jedna jak zdejmiesz nadkole i takie gabkowe wygluszenie przy bocznym kierunku od wewnatrz tam tez sruba jest

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

A zderzak jesli nie masz jakiegos niskiego zawieszenia tez dasz rade, najedz na jakas deske przodem lub cos, chyba ze udaloby Ci sie go odchylic tam przy blotniku ale nie wiem czy da rade. Oslony silnika nie musisz zdejmowac

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.