Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
body

problemy z prowadzeniem

Polecane posty

Witam. Problemy ze ściąganiem w prawo mam od dawna, rozwiązany jak dotąd tylko doraźnie. Sądzę, że jest on wtórny i coś w zawieszeniu po prostu wymaga wymiany. Generalnie samochód nerwowo zachowuje się podczas jazdy w łukach, w jeździe na wprost tez nie ma komfortu. Raz ściąga w prawo raz nie. Kierownica podczas jazdy na wprost raz jest jest lekko skręcona raz nie. Jeżdżę głównie sam, ale gdy obciążę samochód pasażerami i bagażem zachowuje się inaczej, co chyba zresztą nie jest niczym niezwykłym. Zasięgałem porady u różnych mechaników. Wymieniłem tuleje w wahaczu poprzecznym przez który przechodzi śruba mimośrodowa (zapieczenie), wahacz krótki prosty (z tego samego powodu).Podejrzewałem banany więc je wymieniłem. Geometria ustawiona raczej dobrze. Poczytałem o tym na tym forum i nie mam się do mojej do czego przyczepić. Ostatnio robiona dwa tygodnie temu, z zadaniem wyeliminowania ściągania (wg parametrów wcześniej tez była dobra). Z tego co mówił fachowiec który mi to robił poluzowali zawieszenie skręcili ustawili. Faktycznie ściągało mniej, przez pewien czas. Lokalny fachowiec od Opla się nie podjął diagnozy. Został serwis, ale nie mam przekonania. Luzów w zawieszeniu nie ma, a jeśli są to trudne do wyłapania. Spróbuję tutaj, może ktoś rzuci jakimś ciekawym pomysłem.

Jakie masz sprężyny z przodu? Jak kayaba to przejrzyj forum pod ich kątem, ja sam się z tym problemem nie zetknąłem ale jak czytałem to one często gęsto powodują ściąganie i to właśnie w prawo.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.