Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

magrad

easytronic na manual jak podłączyc wsteczny?

Polecane posty

Witam przeszukałem forum ale nic konkretnego nie znalazłem.Posiadam vectre c 1.8 140 km po przekładce z easytronic na manual.Nie był podłaczony wsteczny bo w skrzyni ne było otworu na czujnik.W zwiazku z tym ze easytonic to ta sama skrzynia co manual wpadłem na pomysł aby odnalezc miejsce na czujnik.Znalazłem pod aku wypukłe miejsce ale nez otworu i gwintu.Podpatrzyłem w podobnym aucie ze tam powienien byc.Wywierciłem otwór nagwintowałem wkreciłem czujnik.Sprawdziłem miernikiem czy czujnik działa.Działa super.Problem mój polega na tym jak podłączyc sie do instalacji aby działał wsteczny.Nie chcem ciagnac osobnego kabla. w kostce od easytronica nie ma przejscia do lampy z tyłu wiec wydaje mi sie ze sygnał idzie z kompa.Czy ktos przerabiał podobny temat i moze cos podpowiedziec.P

ozdrawiam

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Witam u mnie nie ma takiego gniazda  xe3 pin 5 .sa 3 gniazda na zadnym nie ma takiego oznaczenia.CZy moze ktos podpowiedziec które to gniazdo i do jakiego koloru kabla sie podpiąć.Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.