Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

mati1023

Piszczenie na niskich obrotach

Polecane posty

Witam! 

Mam problem z Vectrą C 1.9 CDTI 120 GTS. Problem pojawia się przy ruszaniu gdy jest pod górkę (przytrzymam auto na sprzęgle) lub gdy ruszę i dam minimalnie za mało gazu. Jeśli obroty spadną poniżej biegu jałowego to słychać piski z okolic pasków (jak siedzę w aucie to prawa strona). Co to może być (mniej więcej) i jakie mniej więcej mogą być koszty naprawy? Zdaje mi się że to nie pasek a raczej napinacz któregoś. Chociaż pasek przeżył 2 wymiany diód alternatora :D Z góry dzięki za odpowiedź ;)

No wymien paski i po problemie lub slyszalem ze niektorzy robia tak ze psikaja wd40 na pasek i ponic ustaje

Mi w innym aucie psikanie wd40 pomagało na krótko, później było jeszcze gorzej. Dopiero wymycie paska i rolek wodą z płynem do naczyń pomogło.

Miałem też przypadek, że rolka alternatora była tak wytarta, że już nic nie pomagało. Przy wymianie jak porównałem głębokość rowków nowej i starej to zrozumiałem dlaczego pasek się ślizgał - rowków w starej prawie nie było.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.