Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

tanielka

kontrolka poziomu płynu chłodniczego

Polecane posty

Witam.

Z góry przepraszam za nowy temat, ale nie znalazłam odpowiedzi na swój problem na tym forum, a przeczytałam wszystko z tematu.. 

Może zacznę od początku... dwa miesiące temu zapaliła mi się w mojej Vectrze C kombi 2005 rok poliftowa silnik 1,9 CDTI 150 Km kontorlka niskiego poziomu płynu w chłodnicy. Okazało się, ze urwał się pływak. Kupiłam zbiornik i mechanik wymienił go na nowy. Przez dwa tygodnie był spokój, a potem znów zaświeciła się rzeczona kontrolka. Sprawdziłam poziom płynu i faktycznie był niski więc dolałam. Mój problem jest następujący: Obecnie poziom płynu nie ulega zmianie, nie przybywa go i nie ubywa, auto się nie grzeje, wentylatory działają, klima chodzi, nie ma wycieków. s Gdy silnik jest zimny kontrolka się nie zapala, ale gdy tylko temperatura dojdzie do 85 stopni natychmiast wyskakuje i świeci się już przy każdym uruchamianiu silnika w danym dniu. Na drugi dzień rano sytuacja się powtarza. Zimny silnik kontrolka się nie świeci, gdy 85 stopni wyskakuje... auto zachowuje się normalnie, nie ma żadnych wycieków. Kupiłam nowy korek... czy to może być wina czujnika?? 

dzięki za odpowiedzi bo powiem szczerze nie mam pomysłu.

tak może to być wina czujnika,też kupiłem zbiornik (zamiennik) i nadal świeci teraz mam zmostkowany i nie świeci  ,poprostu czasami muszę zerknąć pod maskę

dzięki za odpowiedź. Czyli demontujemy i oddaję do reklamacji :) zobaczymy co będzie dalej :)

Problem rozwiązany?

Czy problem został rozwiązany?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.