Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Wookie1988

Radio CD70 dostało świra

Recommended Posts

Witam, Panowie dziwna sprawa, jadąc dzisiaj chciałem znaleźć stacje więc dałem żeby wyszukał jakąś, przeleciał całe pasmo od 88 do chyba 106 i nic nie znalazł, kilka razy tak robiłem i nic. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to że po wciśnięciu jednego z przycisków programowania stacji (1-9) nagle wszystkie zapamiętane stacje działają. Po chwili znowu chciałem szukać automatycznie (Seek) i nic nie znalazło. Co się dzieje się?

Please login or register to see this quote.

W CDR 2005 mam to samo. Po prostu stacje automatycznie wyszuka przy dobrym i silnym sygnale albo jak wprowadzisz częstotliwość ręcznie. Przy słabym sygnale na auto wyszukiwaniu potrafi ominąć i nie znaleźć. A jeszcze mam krótką, sportową antenę. Spróbuj użyć seek w innym miejscu czy mieście.

Hmmm dziwne, bo wcześniej normalnie mi wyszukiwało stacje obojętne jaki sygnał był. Z rana próbowałem w innym mniejszym miasteczku i to samo...

Może włączyłeś sobie coś. Wg instrukcji CD70: "Jeśli włączona jest funkcja RDS lub TP (traffic programmes, programy z informacjami dla kierowców), wyszukiwanie będzie uwzględniało tylko stacje nadajqce sygnaly RDS lub informacje 0 ruchu. RDS, patrz strona 25; Programy 0 ruchu drogowym (TP), patrz strona 27"

I może akurat nie znajduje stacji z RDS. Poczytaj instrukcję. Może coś tam w niej jest.

Kurde że ja tego nie zauważyłem... okazało się że mam albo wyrwany albo wykręcony ten maszt... chyba ktoś był złośliwy i odkręcił lub wyrwał...

Widzę, że u Ciebie też są tacy ( niecenzuralne określenie ) są.

Jutro zrobię zdjęcie i wrzucę bo nie wiem czy to wyrwane czy wykręcone...

Jednak odkrecone, wystarczy ten bat kupic i wkrecic rozumiem?

Please login or register to see this image.

/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180530/c3b75c477491cb38aac939ff9b2f5c91.jpg&key=c1c17df6f805597c1c3dc4fd933c1011bdcc3d0f858fa025fcc5689b11d086c0" alt="c3b75c477491cb38aac939ff9b2f5c91.jpg" data-imageproxy-source="https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180530/c3b75c477491cb38aac939ff9b2f5c91.jpg">

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Tak.  To Ci ktoś zajumał ?

No tak, nawet nie wiem kiedy, gdzie i kto...