Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Wieprzak

Problem z odpowietrzeniem układu wspomagania Vectra B

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Witam, 

Otóż musiałem wymienić przewód metalowo-gumowy w mojej VB 2.0 DTi 101 km. idący od maglownicy do pompy wspomagania. Niby poszło bez większych problemów, przewód nowy wsadzony, całość złożona i zalana olejem.

I po odpaleniu zaczął się cyrk. Wiadomo, zapaliłem, olej wciągnęło, dolałem i zacząłem Odpowietrzanie układu. Najpierw zapaliłem i zgasiłem samochód kilka razy, potem tak samo tylko już kręcąc kierownicą. Najpierw stopniowo, potem do punktów skrajnych. Jednak układu nie mogę za nic w świecie odpowierzyć. Wspomaganie jest tylko na wysokich obrotach (powyżej 2.5 tys.) i to jeszcze mam wrażenie jakby było z przerwami. Szukałem na forum ale nie udało mi się znaleźć żadnej odpowiedzi. Każdemu kto miał taki problem w końcu się odpowietrzyć udało. 

Panowie proszę o szybką pomoc bo będę musiał 20 km do roboty rowerem jechać 😀

Dodam, że przed wymianą przewodu ze wspomaganiem nie było żadnego problemu, pompa nie buczała, jak na Vectre było całkiem przyzwoite

Edytowano przez Wieprzak

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.