Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

michlacz231

Fotele półkubełkowe problem z regulacją ledźwi

Recommended Posts

Witam zakupiłem sobie do Astry g fotele od właśnie vectry B. Lecz zauważyłem że zaczynają mnie boleć lędźwie po 10 minutach jazdy , regulowałem już na wszystkie sposoby. Ogólnie na fotelu pasażera wydaję mi się że ta regulacja lędźwi działa lepiej ( tak jak by pełniej, i wyżej? ) a w fotelu kierowcy czuje bardziej jak bym ustawiał sobie bolec który ma mi zadawać ból :D . I teraz pytanie czy jest sposób by to naprawić, czy... może tak jest a ja mam problem z plecami ?

Edited by michlacz231

Ciekawy temat :D

Myślę że przeceniasz możliwości użytkowników tego forum, na pewno nikt (nawet ortopeda, jak się tu jakiś znajdzie), nie napisze Ci na odległość, że winne są plecy :D

Pytasz

Please login or register to see this quote.

No właśnie, tylko co?

Skoro wyczuwasz różnice między fotelami, to nie pozostaje nic innego, jak rozebrać fotel kierowcy i skontrolować jego stan.

Acha, na pewno fotele w VB nie miały opcji "sado-maso" i nie powodowały bólu ;)

Haha :D w sumie nie chodziło mi o wypowiedź ortopedy :). Czyli wychodzi na to że muszę rozebrać ten fotel i wtedy może coś podziałam. Przygotować się na cały dzień roboty czy nie będzie aż takiej zabawy z rozebraniem fotela ?

Udało mi się rozebrać i sprawdziłem że oparcie lędzwi reguluje się tylko od dołu. Czy mogę gdzieś kupić taką część lub to po prostu naprawić ?

Nie pamiętam już, jak wygląda ta regulacja, na pewno rozwiązaniem jest wizyta na jakimś szrocie czy SKP, powinieneś za grosze kupić tę część.

To jest taki element. Czy ktoś może ma na sprzedaż ?

Please login or register to see this link.

A czy regulacja ledzwi jest taka sama jak w przypadku foteli zwykłych jak i kubełkowych ?