Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

kuli2007

Radio CD30 MP3 głośne uruchamianie

Polecane posty

Witam. Czasem po odpaleniu auta radio głośno się załącza i gra bardzo nieczysto (charczy). Jedynym rozwiązaniem wtedy jest wyłączenie silnika i wyjęcie kluczyka ze stacyjki. Po ponownym załączeniu zasilania nadal charczy lecz po odpaleniu jest już ok. Czy to jest coś z radiem czy z elektryką? Rozmawiałem z kiedyś z kolegą który miał to samo w VC i niby jest to normalka.

Witam. Dołączam się do tematu. Dzisiaj też mnie to dopadło. Czy ktoś coś może wie na ten temat?

Ja też mam czasami taka przypadłość. 

Na jakimś forum znalazłem coś takiego:

Dobra rada: jak się tak stanie to zacznij od sprawdzenia balansem czy z wszystkich głośników jest tak samo, czy jak dasz głosniej to czy ten problem się nasila, zatrzymaj auto i otwieraj po kolei wszystkie drzwi i sprawdzaj czy coś się nie zmienia. Ja bym u Ciebie stawiał na kablotekę i nie łącząc wtyczki lub zwarcie na wiązkach przy drzwiach.

Ile w tym prawdy nie wiem. Jak następnym razem mnie to dopadnie będę sprawdzał.

Witam

Rozmawiałem z chłopakami od caraudio którzy mają z tym styczność. Ponoć częsta przypadłość tego sprzętu coś sie tam zaczyna w środku przepalać.... sam to przeszedłem w zeszłym tygodniu... zmienilem radio na 2 din 7012b chula lepiej jak to oryginalne blaupunkta...

Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.