Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
SpiderFYM

[Zamknięty]Z19DTH vs miasto i krótkie dystane

Polecane posty

Cześć wszystkim,

Cały czas szukam Vectry C w 2.0 Turbo ale znalezienie czegoś sensownego niestety graniczy z cudem. bez problemu mógłbym kupić 1.8 ale nie ma tam turbiny, a chciałbym jednak trochę frajdy z jazdy. Tutaj pojawia się 1.9 Diesel w wersji 150km i to jeszcze z automatem. Z tym że 90% mojej jazdy to miasto na krótkie dystanse i chciałbym się Was zapytać czy ten silnik w ogóle powinienem brać pod uwagę przy moim wykorzystaniu w mieście czy dać sobie z tym spokój. Myślę o aucie z rocznika 2008.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc :)

Jeżdże tak już 4 lata i nic mu nie jest. Brak dpf i klap wirowych i nie ma.nic co by się mogło psuć lub powodować kopcenie, jedynie w manualu dwumas siada co 2 lata od stania w korkach , ale to natura dwumasy, że nie lubi niskich obrotów. 

Tak jak kolega mowi jak wywalisz dpf to do maista bez problemu sie nada, jedyne co to moze spalic troszke , ale noe wiem czy to maznaczenie duze az takie dla Ciebie

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Miałem ten sam dylemat jak szukałem VC, też chciałem 2.0T ale nie miałem cierpliwości ani czasu czekać na dobry egzemplarz których jak na lekarstwo. Dyszla nie chciałem ze względu własnie na krótkie odcinki a chciałem żeby jako tako się to odpychało. 1.9 znaleźć sporo łatwiej więc się przełamałem. Jeździłem sporo na krótkich dystansach w tygodniu + dłuższe w wkndy i nie miałem żadnych problemów. Teraz mam taki etap życiowy że jeżdżę cały tydzień po trasach, ale niedługo wrócę do niedługich odcinków i wiem, że nie powinno być problemów :P

151616 temat o 1.9 DTH ....

Napisano (edytowany)

Spalanie liczę za pomocą aplikacji w których podaje kwoty z paragonów i litry. Wychodzi od 7.5-9L po mieście w zachipowanym aucie przy dynamicznej jeździe felgi 18" na zimowych 16" nieil przekraczałem 8L . Im cieplej tym więcej pali ale to też dla tego że oprócz tego, że rzadsze i cieplejsze powietrze to też szybciej się jeździ

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

w koncu najpopularniejszy traktor dla ludu 🙂

Edytowano przez UCash

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Jak to wygląda przy automacie?

[Wiadomość wygenerowana automatycznie]

Przed napisaniem posta/tematu należy zapoznać się z "Poradami", strukturą forum oraz użyć wyszukiwarki.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.