Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

dragox25xev

Tarcze zegarów opc

Polecane posty

Witam czy jest ktoś kto założył takie tarcze? 

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/monthly_2018_01/20180117_075709.jpg.0c9031561fb57c74dc9c45118a577588.jpg" alt="20180117_075709.jpg.0c9031561fb57c74dc9c45118a577588.jpg" />

Między innymi ja, musiałem pod opc scan i licznik polifta zrobić tarcze bez wyświetlacza informacyjnego, jedynie bez napisu opc na środku. Indywidualne zamówienie, do wyboru do koloru według zachcianek. 

Napisano (edytowany)

Kijowe sa te widoczne kontrolki w tarczach od bse. Podobno sa osoby co robia tarcze z wygladu jak ori. Co ma oznaczac ta strzalka obok ikonki dystrybutora?

Edytowano przez patryk-84a

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

oznacza z której strony samochód posiada wlew paliwa

Aha tak na wszelki wypadek gdyby ktos zapomnial :D? No tak wiezdzajac na stacje zawsze mozna szybko spojrzec i stanac po dobrej stronie dystrybutora :D. 

A ja ci powiem że to fajna informacja.

Zmieniając auta 3 razu jednego dnia na różne marki można się pomylić.

I zajechać pod dystrybutor nie z tej strony.

W tym przypadku nie masz całego cyferblatu, tylko kółka na poszczególne zegary, ideą zapewne jest wkładanie ich na oryginalne tarcze w środek pierścieni. Taka ala nakładka. Podejrzewam że będą odstawać albo blokować wskazówki.

Napisano (edytowany)

90 % aut europejskich i głównie aut produkowanych w krajach z ruchem prawostronnym ma wlew z prawej strony i pojedynczy wydech z lewej. Japońskie i koreańskie mają odwrotnie. Pomijając auta europejskie produkowane w Azji ;)

Edytowano przez Cretux

Jest dużo wyjątków. Citroeny np często mają wlew od kierowcy. 

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Polecam z czystym sercem moman.pl jeżeli chodzi o tarcze. Napisałem do gościa co tam chcę, bardzo szybko wysłał mi projekt (chyba w godzinę), wycenił taniej ciut niż wstępna wycena od bse, powymyślałem trochę i wprowadziliśmy jakieś tam drobne zmiany, poczekałem kilka dni i były u mnie. Od bse, po kilku wstępnych mailach, czy telefonach ciągle czekam na projekt i wycenę końcową. Już któryś miesiąc, więc tak na prawdę nie czekam :). Co ważne, tarcze od moman są tak zrobione, że nie trzeba zmieniać żadnego podświetlenia. Plug and play. Bse pisał, że należy podświetlenie zmienić na białe, bo on kolory robi na samej tarczy. Summa summarum moman jest więc dużo tańszy. Tylko do moman trzeba dzwonić lub pisać, bo na stronie mają takie dość drogie tarcze z podświetlaniem dodatkowym, ale normalne też robią.

Bse zrobil mi tarcze ala opc za 100zl +kw. W sumie robil dwie bo w pierwszej troche rozjechaly sie kontrolki. Ale za to wyujal mnie z nakladka na galke zmiany biegow. Chcialem zrobic sobie nakladke z rysunkiem na 5 biegow na galke opc. Obiecsl ze zrobi, czekalem ok 1msc po czym stwierdzil ze nie ma czasu na pierfoly bo ma zamowienia na 3tys euro z zagranicy :D. Mogl powiedziec szybciej ze nie zrobi to szukal bym odrazu innego rozwiazania.

Właśnie chciałem dopisać odnośnie swoich tarcz od bse, kilka dni teraz było dość ciepło, nagrzane w aucie i tarcza na środku się lekko odkształciła :huh: wsiadam wczoraj do auta, tak się uniosła na środku, że bloku wskazówkę prędkościomierza.. ehh dramat!! W wolnej chwili piszę do niego niech siano oddaje bo tarcze nawet pół roku nie są na aucie, pisze też do momana o nowe blaty.

Niestety takie sytuacje dobitnie pokazują, że czasem warto trochę dopłacić i mieć gwarancję jakości. 

Z naszej strony możemy zapewnić, że sprzedajemy tarcze po całym świecie i gwarantujemy, że nic się z nimi nie dzieje w bardziej ekstremalnych temperaturach niż te, które mamy w Polsce w Maju :).
Zapraszamy do naszego sklepu, dla każdego z forumowiczów oferujemy stały kod rabatowy RABC6961

Napisano (edytowany)

Niestety człowiek się uczy na błędach..nie wiem dlaczego od razu nie pomyślałem o Was tylko zamawiałem tam, totalne zaślepienie bo kolega miał dwa blaty od Was indiglo i wyleciało mi z głowy. 

Kontaktować się bezpośrednio na www czy fb w sprawie tarcz? :) 

A tak btw. trzeba przyznać, że Maj tego roku mamy wybitnie ciepły :D 

Edytowano przez Gucio71

No u mnie tego nie zauwazylem jeszcze ale mam tarcze dobry miesiac. Chociaz raz jechalem i przy ok 150km/h jak zwalnialem to zauwazylem ze wskazowka opadala skokowo, byc moze tez gdzies tam cos odstawalo. 

No to sobie obserwuj bo ja się mega wk***.. tarcze tak są spoko, ale to mnie wyprowadziło z równowagi. Będę miał chwile to się skontaktuje z moman'em i obgadam nowe tarczki bo te wypiernicze. 

Hmm a te tarcze co wstawiłem link są od BSE? Macie fotki projektów tarcz od Moman? 

Najlepiej mailowo pod adresem - info@moman.pl

Jeśli na naszej stronie nie ma czegoś co wpadnie Wam w oko, podeślijcie wytyczne mailowo i wycenimy projekt indywidualnie.

Napisano (edytowany)

A te tarcze są od bse co wstawiłeś, tylko na olx sprzedaje to jakiś Mariusz, a bse to Włodzimierz. Więc, albo ktoś się chce pozbyć tarcz, albo zmiana imienia tylko na koncie olx. 

Edytowano przez Gucio71

Napisano (edytowany)

Te z olx nie sa od bse. Bse to Wlodzimierz i wszystkie swoje zdjecia oznacza znakiem wodnym. Po za tym to nie jego tarcze, on nie robi nakladek tylko pelne tarcze.

Edytowano przez patryk-84a

Ma ktoś jeszcze fotki tych zegarów od Moman? 

W moim temacie jest film z licznikiem z tarczami od moman właśnie.

Chodziło mi o takie na wzór opc;) 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.