Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Tomcio2

Pilot do dzwi

Recommended Posts

Witam, od dluzszego czasu mam problem z pilotem a mianowicie chodz go zaprogramuje tak jak bylo pisane na forum ect... dziala mi tylko do momentu az przejade autem okolo 3km i pozniej juz sie nie odezwie, po zaprogramowaniu jak siedze w aucie to moge zamknac i otworzyc ze 100x, przejade kawalek i juz nie dziala, dodam ze wymienilem baterie na nowa, odgialem blaszki w pilocie i nic to nie pomoglo, w czym moze byc problem?  

Please login or register to see this quote.

Posprawdzaj luty/styki w pilocie. Jak przyciskasz pilot jest ok ale jak leży to może gdzieś jest przerwa w zasilaniu i pilot się rozkodowuje. No i sprawdź czy bateria dobrze siedzi. Nie ma luzów.

Edited by Cretux

A co miałoby się rozkodować? Gdyby tak było, to po każdej wymianie baterii by był rozkodowany.

Pewnie na płytce pilota coś nie styka sprawdź luty jak pisze Cretux.

Podepne sie do tematu i jak udało sie cos z tym pilotem? Bo ja tez mam podobny problem, poniewaz gdy wymienie baterie i zaprogramuje to działa tylko przez jakis tydzien i to z bardzo bliskiej odleglosci na początku moze ze 2 m a później z kazdym dniem coraz krócej az w końcu przestaje dioda w pilocie z kazdym naciscieciem mruga, dodam jeszcze ze wymienilem przyciski. Bardzo proszę o jakiestym porady.

a nie spadł na ziemie u mnie spadł i nosiłem w tylniej kieszeni i zapłaciłem 150 ziko za naprawę rozwalona cewka i coś z lutami

Mi nie spadł chyba ze komuś wcześniej bo ja juz kupilem autko z tak dzialajacym pilotem. I w ogóle nie wiem czy to wina pilota czy moze odbiornika a samochodzie może.

były dwa piloty ..

w jednym była między przyciskami dioda..

świeci czy nie po naciśnięciu ?

No wlasnie problem w tym ze mam tylko jeden pilot z diodą i po naciśnięciu dioda świeci

Dodam jeszcze ze jak nacisne przycisk tak normalnie jak do otwierania czyli raz to dioda sie zaswieca a jak trzymam dluzej to mruga czy tak powinno byc ?