Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

vectra c fallow home jak podlaczyc

radi-23
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie 

Kupiłem ostatnio moduł do doświetlaniem drogi do domu 

Moduł posiada czujnik zmieszchu 

Mam problem gdzie podłączyć przewód do plusa z centralnego aby wzbudzić działanie modułu. Moduł podłączony pod halogeny 

Za wszelkie informacje dziękuję 

Raczej nie bo nie widzę nigdzie czujnika zmierzchu 

Kupiłem taki moduł z czujnikiem zmierzchu i nie wiem gdzie podłączyć przewód od wzbudzenia 

23 minuty temu, Smakaro napisał:

A jak wlaczyc? Nie wiem czy moja vectra to ma...

Zgaś auto, wyjmij kluczyk, otwórz drzwi i pociągnij do siebie manetkę od świateł. Lampy powinny się zapalić na jakieś pół minuty.

21 minut temu, macie-k napisał:

Zgaś auto, wyjmij kluczyk, otwórz drzwi i pociągnij do siebie manetkę od świateł. Lampy powinny się zapalić na jakieś pół minuty.

Dzieki za podpowiedz. Sprawdze to.

Zobacz co się włącza po otwarciu centralnego. Lampka nad głową, podświetlenie zegarów. Tam bym się rozglądnął. Pytanie czy to jest tylko wzbudzanie modułu, czy jego zasilanie i jaki jest pobór. Wzbudzenie ma być ciągłe, czy tylko impuls? Jak impuls wystarczy, to do kierunkowskazów możesz też spróbować.

Z drugiej strony pytanie ile dałeś za to cacko. Nie wiem ile tam teraz kosztuje can smart module, ale on ogarnia to bez żadnego kłopotu i żadnego grzebania w kablach. Naciskasz raz na pilocie otwierasz drzwi, naciskasz drugi raz załączasz światła. Jeżeli ceny są podobne, to może lepiej oddać ten twój moduł i kupić CSM ?

23 godziny temu, macie-k napisał:

Sprawdzilem i posiadam taki bajer. Jest opcja zeby to zaprogramowac tak aby wlaczaly sie swiatla automatycznie, tzn. bez pociagania za manetke?

1 godzinę temu, Smakaro napisał:

Sprawdzilem i posiadam taki bajer. Jest opcja zeby to zaprogramowac tak aby wlaczaly sie swiatla automatycznie, tzn. bez pociagania za manetke?

Nie ma opcji zaprogramowania tak tego.