Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Błąd 22795b0


0korneliusz
 Share

Recommended Posts

Witam jak w temacie nagle moja vectra osłabła i pojawiła się kontrolka usterki silnika. Nie mogłem ruszyć autem jak już ruszyło, to jakoś jechało. Pojechałem do mechanika i komp pokazał nieznany błąd 22795b0. Mechanik wykluczył przepływomierz i podłaczyliśmy lapka pod auto i jechaliśmy. Po hamowaniu jak to określił "nie ma ciśnienia i auto nie ma siły". Podejrzewał turbinę lub jakis zaworek turbiny czy coś. W końcu wyjął zawór egr i wyczyścił, (wymieniany w tamtym roku), po wyczyszczeniu auto jeździ dobrze, zniknęła ikonka usterki, ale mam wrażenie ze na drugim biegu  ma mniej siły. Mam pytanie czy może to faktycznie ten zaworek do wymiany. Mechanik stwierdził, ze zona (to uto zony) za  delikatnie jeździ. Ma wkładać pierwszy bieg i mocny ga 2 mocny gaz i egr sie nie bedzie zapychał. Prosze o radę czy tak ma jeździć faktycznie i czy mmoże uszkodzony jest ten zaworek sterowania turbina.

Link to comment
Share on other sites

witam dzisiaj znowu to samo z autem check engine i brak mocy. Jadę, do innego mechanika podobno bardzo dobry elektronik samochodowy naprawia i tuninguje auta. Rozmawiałem z wieloma ludźmi naprawia podobno praktycznie nowe auta. Zobaczymy będę się odzywał jak naprawi, chyba, że nie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...
UP