Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

[Zamknięty]Vectra C do 14 tys?

Recommended Posts

Witam,

Jest to mój pierwszy post na forum i nie ukrywam, że potrzebuje pomocy/wskazówek. Szukam auta do kupienia już jakiś czas, ostatnio przejechałem się kolegi Vectrą C. Nigdy nie miałem kontaktu z marką Opel tak właściwie, ale auto jechało bardzo fajnie, było wygodne i w sumie zacząłem zastanawiać się nad kupnem takiego opla.

Dysponuje sumą około 14tys. i zastanawia mnie czy te ople z ogłoszeń na olx/allegro/otomoto w tej cenie są czegokolwiek warte? Jeśli tak, to powiedzcie jakie silniki brać pod uwagę, i na co ją zwrócić przy oględzinach? Są jakieś typowe usterki lub nie dociągnięcia związane z tym modelem opla? 

Jeśli chodzi o typ nadwozia, jest mi bez różnicy, podoba mi się sedan, ale wiem, że kombi jest praktycznie i również podoba mi się jego wygląd. 

Dzięki z góry za odpowiedzi i witam jeszcze raz :) 

Prawdę mówiąc bez znaczenia, mam dostęp do dużo tańszej ropy dobrej jakości, z drugiej strony miałem dużo aut w LPG i też sobie chwaliłem. 

Auta potrzebuje do jazdy codziennie do pracy (20km +20km powrót) i raz na 2 tygodnie trasa około 250km. 

Jak wygląda ta wersja i czym się różni od sedana? Czy te pieniądze są wystarczające? 

Dzięki za odpowiedź :)

Kolego musisz sie określić czego szukasz. Nikt Ci tu nie napisze na gotowo wszystkich wersji nadwozia , silników, wyposażenia .Tego jest od groma. Musisz szukać info na forum.

A jak chcesz pooglądać każdą z wersji nadwozia i praktycznie z wyposażenia, silnikowe itd. Zapraszam na spota oddziału lubelskiego.

Wersje nadwozia określiłem, że jest mi obojętna, paliwo też. 

Zależy mi na wskazówkach dotyczących tego, które z tych silników są mniej awaryjne od innych (bądź po prostu podajcie 2-3 najlepsze silniki, które są najbardziej polecane)  i na co mniej więcej zwrócić uwagę przy oględzinach auta? 

24 minuty temu, Grzesiek313 napisał:

Zależy mi na wskazówkach dotyczących tego, które z tych silników są mniej awaryjne od innych (bądź po prostu podajcie 2-3 najlepsze silniki, które są najbardziej polecane)  i na co mniej więcej zwrócić uwagę przy oględzinach auta? 

Benzynowe :3.2 211KM , 2.0T 175KM 1.8 140KM

Diesle 1.9 120KM i 1.9 150KM

Na forum znajdą sie osoby które każdy z tych silników pochwalą jak i będą sie na nie żalić . 

[Wiadomość wygenerowana automatycznie]

Przed napisaniem posta/tematu należy zapoznać się z "Poradami", strukturą forum oraz użyć wyszukiwarki.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...
UP