Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Signum palące się zegary

budix1989
 Share

Recommended Posts

Witam 

Od jakiegoś czasu borykam się z problemem podświetlania zegarów po wyłączeniu/zgaszeniu silnika nawet zamknięcie samochodu kluczykiem nie pomaga zauważyłem również migotanie przycisków od opuszczania tylnych szyb. Problem jest o tyle dotkliwy ze po naładowaniu aku. mijają 2 doby i jest padaczka. Miałem raz sytuację gdzie paliły się całe zegary i nie reagowały na pokrętło od regulatora od jasności ale reset pomógł. 

Jakieś propozycje ???

Dziękuję za wszystkie uwagi

edit:

Wczoraj wieczorem rozebrałem licznik wyglada mi na cały i bez zimnych lutów prewencyjnie wygrzałem go w piekarniku w tem 50.c

zauważyłem również, że tlą się wszystkie diody od podświetlenia wiec coś jest nie tak.

zdemontowałem również przełącznik oswietlenia i tam też wygląda na ok

pytanie jak idzie połączenie napięcia do zegarów jakiś przekaźnik czasami słyszę jakieś klikniecia w tyle po lewej stronie może REC albo jakiś przekaźnik w nim 

dodam iż mam problemy z zbieraniem sie wody w tyle może wilgoć jest problemem ale na bieżąco staram się ja usuwać .

proszę o pomoc 

20180301_193941.jpg

Edited by budix1989